Bundesliga
10.11.19
Sport-Club Freiburg - Eintracht Frankfurt 1 - 0 
10.11.19
VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen 0 - 2 
10.11.19
Borussia Mönchengladbach - SV Werder Bremen 3 - 1 
09.11.19
FC Bayern München - Borussia Dortmund 4 - 0 
09.11.19
FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf 3 - 3 
Hertha BSC - RB Leipzig 2 - 4 
SC Paderborn 07 - FC Augsburg 0 - 1 
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin 2 - 3 
08.11.19
1. FC Köln - TSG 1899 Hoffenheim 1 - 2 
03.11.19
FC Augsburg - FC Schalke 04 2 - 3 
03.11.19
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Köln 2 - 0 
02.11.19
1. FC Union Berlin - Hertha BSC 1 - 0 
02.11.19
Bayer 04 Leverkusen - Borussia Mönchengladbach 1 - 2 
Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg 3 - 0 
Eintracht Frankfurt - FC Bayern München 5 - 1 
RB Leipzig - 1. FSV Mainz 05 8 - 0 
SV Werder Bremen - Sport-Club Freiburg 2 - 2 
01.11.19
TSG 1899 Hoffenheim - SC Paderborn 07 3 - 0 
27.10.19
Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt 4 - 2 
27.10.19
VfL Wolfsburg - FC Augsburg 0 - 0 
26.10.19
Bayer 04 Leverkusen - SV Werder Bremen 2 - 2 
26.10.19
FC Bayern München - 1. FC Union Berlin 2 - 1 
FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 0 - 0 
Hertha BSC - TSG 1899 Hoffenheim 2 - 3 
SC Paderborn 07 - Fortuna Düsseldorf 2 - 0 
Sport-Club Freiburg - RB Leipzig 2 - 1 
25.10.19
1. FSV Mainz 05 - 1. FC Köln 3 - 1 
20.10.19
TSG 1899 Hoffenheim - FC Schalke 04 2 - 0 
20.10.19
1. FC Köln - SC Paderborn 07 3 - 0 
19.10.19
Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach 1 - 0 
19.10.19
1. FC Union Berlin - Sport-Club Freiburg 2 - 0 
FC Augsburg - FC Bayern München 2 - 2 
Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05 1 - 0 
RB Leipzig - VfL Wolfsburg 1 - 1 
SV Werder Bremen - Hertha BSC 1 - 1 
18.10.19
Eintracht Frankfurt - Bayer 04 Leverkusen 3 - 0 

Bundesliga 2
11.11.19
Karlsruher SC - FC Erzgebirge Aue 1 - 1 
10.11.19
1. FC Heidenheim 1846 - Hannover 96 4 - 0 
1. FC Nürnberg - DSC Arminia Bielefeld 1 - 5 
SV Darmstadt 98 - SSV Jahn Regensburg 2 - 2 
09.11.19
SV Sandhausen - SpVgg Greuther Fürth 3 - 2 
VfL Osnabrück - VfB Stuttgart 1 - 0 
Holstein Kiel - Hamburger SV 1 - 1 
08.11.19
SG Dynamo Dresden - SV Wehen Wiesbaden 1 - 0 
FC St. Pauli - VfL Bochum 1848 1 - 1 
04.11.19
VfL Bochum 1848 - 1. FC Nürnberg 3 - 1 
03.11.19
VfB Stuttgart - SG Dynamo Dresden 3 - 1 
DSC Arminia Bielefeld - Holstein Kiel 2 - 1 
SV Wehen Wiesbaden - Hamburger SV 1 - 1 
02.11.19
SpVgg Greuther Fürth - SV Darmstadt 98 3 - 1 
FC Erzgebirge Aue - 1. FC Heidenheim 1846 1 - 1 
FC St. Pauli - Karlsruher SC 2 - 2 
01.11.19
Hannover 96 - SV Sandhausen 1 - 1 
SSV Jahn Regensburg - VfL Osnabrück 3 - 3 
28.10.19
SV Sandhausen - SV Wehen Wiesbaden 0 - 0 
27.10.19
VfL Osnabrück - SpVgg Greuther Fürth 0 - 0 
1. FC Heidenheim 1846 - FC St. Pauli 1 - 0 
1. FC Nürnberg - SSV Jahn Regensburg 1 - 1 
26.10.19
Hamburger SV - VfB Stuttgart 6 - 2 
Karlsruher SC - Hannover 96 3 - 3 
SG Dynamo Dresden - DSC Arminia Bielefeld 0 - 1 
25.10.19
SV Darmstadt 98 - FC Erzgebirge Aue 1 - 0 
Holstein Kiel - VfL Bochum 1848 2 - 1 
21.10.19
DSC Arminia Bielefeld - Hamburger SV 1 - 1 
20.10.19
Hannover 96 - VfL Osnabrück 0 - 0 
VfB Stuttgart - Holstein Kiel 0 - 1 
VfL Bochum 1848 - Karlsruher SC 3 - 3 
19.10.19
SSV Jahn Regensburg - SV Sandhausen 1 - 0 
SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Heidenheim 1846 0 - 0 
FC St. Pauli - SV Darmstadt 98 0 - 1 
18.10.19
SpVgg Greuther Fürth - SG Dynamo Dresden 2 - 0 
FC Erzgebirge Aue - 1. FC Nürnberg 4 - 3 

Carling Cup
30.10.19
Chelsea - Manchester United 1 - 2 
30.10.19
Aston Villa - Wolverhampton Wanderers 2 - 1 
30.10.19
Liverpool - Arsenal 5 - 5 
29.10.19
Manchester City - Southampton 3 - 1 
Oxford United - Sunderland 1 - 1 
Burton Albion - Leicester City 1 - 3 
Crawley Town - Colchester United 1 - 3 
Everton - Watford 2 - 0 

Champions League
06.11.19
Atalanta - Manchester City 1 - 1 
Bayer 04 Leverkusen - Atlético de Madrid 2 - 1 
Crvena Zvezda - Tottenham Hotspur 0 - 4 
Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk 3 - 3 
Paris Saint-Germain - Club Brugge 1 - 0 
Real Madrid - Galatasaray 6 - 0 
06.11.19
FC Bayern München - Olympiakos 2 - 0 
Lokomotiv Moscow - Juventus 1 - 2 
05.11.19
Borussia Dortmund - Internazionale 3 - 2 
Chelsea - Ajax 4 - 4 
Liverpool - KRC Genk 2 - 1 
Lyon - Benfica 3 - 1 
Napoli - FC Red Bull Salzburg 1 - 1 
Valencia CF - Lille 4 - 1 
05.11.19
Zenit St Petersburg - RB Leipzig 0 - 2 
Barcelona - Slavia Prague 0 - 0 
23.10.19
Benfica - Lyon 2 - 1 
FC Red Bull Salzburg - Napoli 2 - 3 
Internazionale - Borussia Dortmund 2 - 0 
KRC Genk - Liverpool 1 - 4 
Lille - Valencia CF 1 - 1 
Slavia Prague - Barcelona 1 - 2 
23.10.19
Ajax - Chelsea 0 - 1 
RB Leipzig - Zenit St Petersburg 2 - 1 
22.10.19
Club Brugge - Paris Saint-Germain 0 - 5 
Galatasaray - Real Madrid 0 - 1 
Juventus - Lokomotiv Moscow 2 - 1 
Manchester City - Atalanta 5 - 1 
Olympiakos - FC Bayern München 2 - 3 
Tottenham Hotspur - Crvena Zvezda 5 - 0 
22.10.19
Atlético de Madrid - Bayer 04 Leverkusen 1 - 0 
Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb 2 - 2 

Championship
10.11.19
Cardiff City - Bristol City 0 - 1 
09.11.19
Hull City - West Bromwich Albion 0 - 1 
Leeds United - Blackburn Rovers 2 - 1 
Millwall - Charlton Athletic 2 - 1 
Barnsley - Stoke City 2 - 4 
Birmingham City - Fulham 0 - 1 
Preston North End - Huddersfield Town 3 - 1 
Queens Park Rangers - Middlesbrough 2 - 2 
Reading - Luton Town 3 - 0 
Sheffield Wednesday - Swansea City 2 - 2 
Wigan Athletic - Brentford 0 - 3 
09.11.19
Nottingham Forest - Derby County 1 - 0 
04.11.19
Stoke City - West Bromwich Albion 0 - 2 
03.11.19
Charlton Athletic - Preston North End 0 - 1 
02.11.19
Derby County - Middlesbrough 2 - 0 
Fulham - Hull City 0 - 3 
Leeds United - Queens Park Rangers 2 - 0 
Luton Town - Nottingham Forest 1 - 2 
Reading - Millwall 2 - 1 
Blackburn Rovers - Sheffield Wednesday 2 - 1 
Brentford - Huddersfield Town 0 - 1 
Cardiff City - Birmingham City 4 - 2 
02.11.19
Wigan Athletic - Swansea City 1 - 2 
01.11.19
Barnsley - Bristol City 2 - 2 
28.10.19
Queens Park Rangers - Brentford 1 - 3 
27.10.19
Bristol City - Wigan Athletic 2 - 2 
27.10.19
Swansea City - Cardiff City 1 - 0 
26.10.19
West Bromwich Albion - Charlton Athletic 2 - 2 
Huddersfield Town - Barnsley 2 - 1 
Hull City - Derby County 2 - 0 
Middlesbrough - Fulham 0 - 0 
Millwall - Stoke City 2 - 0 
Preston North End - Blackburn Rovers 3 - 2 
Birmingham City - Luton Town 2 - 1 
26.10.19
Sheffield Wednesday - Leeds United 0 - 0 
23.10.19
Bristol City - Charlton Athletic 2 - 1 
Derby County - Wigan Athletic 1 - 0 
Fulham - Luton Town 3 - 2 
Huddersfield Town - Middlesbrough 0 - 0 
Nottingham Forest - Hull City 1 - 2 
22.10.19
West Bromwich Albion - Barnsley 2 - 2 
22.10.19
Preston North End - Leeds United 1 - 1 
Birmingham City - Blackburn Rovers 1 - 0 
Millwall - Cardiff City 2 - 2 
Queens Park Rangers - Reading 2 - 2 
Sheffield Wednesday - Stoke City 1 - 0 
Swansea City - Brentford 0 - 3 
20.10.19
Wigan Athletic - Nottingham Forest 1 - 0 
19.10.19
Brentford - Millwall 3 - 2 
Charlton Athletic - Derby County 3 - 0 
Hull City - Queens Park Rangers 2 - 3 
Leeds United - Birmingham City 1 - 0 
Luton Town - Bristol City 3 - 0 
Middlesbrough - West Bromwich Albion 0 - 1 
Reading - Preston North End 1 - 0 
Stoke City - Fulham 2 - 0 
Barnsley - Swansea City 1 - 1 
19.10.19
Blackburn Rovers - Huddersfield Town 2 - 2 
18.10.19
Cardiff City - Sheffield Wednesday 1 - 1 

English League 1
05.11.19
Portsmouth - Southend United 4 - 1 
Rochdale - Ipswich Town 0 - 1 
Shrewsbury Town - Peterborough United 1 - 0 
02.11.19
AFC Wimbledon - Lincoln City 1 - 1 
Blackpool - Peterborough United 4 - 3 
Bolton Wanderers - Fleetwood Town 2 - 1 
Coventry City - Accrington Stanley 0 - 0 
Doncaster Rovers - Burton Albion 2 - 2 
Gillingham - Rotherham United 0 - 3 
MK Dons - Tranmere Rovers 1 - 3 
Portsmouth - Oxford United 1 - 1 
Rochdale - Bristol Rovers 1 - 2 
Sunderland - Southend United 1 - 0 
Wycombe Wanderers - Shrewsbury Town 1 - 0 
26.10.19
Accrington Stanley - Gillingham 0 - 1 
Bristol Rovers - Portsmouth 2 - 2 
Burton Albion - Blackpool 0 - 0 
Fleetwood Town - MK Dons 1 - 0 
Oxford United - Rochdale 3 - 0 
Peterborough United - Coventry City 2 - 2 
Rotherham United - Wycombe Wanderers 0 - 1 
Shrewsbury Town - Sunderland 1 - 0 
Southend United - Ipswich Town 1 - 3 
23.10.19
Ipswich Town - Rotherham United 0 - 2 
Peterborough United - Accrington Stanley 4 - 0 
Coventry City - Fleetwood Town 2 - 1 
22.10.19
Portsmouth - Lincoln City 1 - 0 
Rochdale - MK Dons 2 - 0 
Shrewsbury Town - Gillingham 1 - 1 
Southend United - Doncaster Rovers 1 - 7 
Sunderland - Tranmere Rovers 5 - 0 
Blackpool - Wycombe Wanderers 1 - 1 
Bristol Rovers - Bolton Wanderers 0 - 2 
Burton Albion - AFC Wimbledon 1 - 0 
20.10.19
Accrington Stanley - Ipswich Town 2 - 0 
19.10.19
Bolton Wanderers - Rochdale 1 - 3 
Doncaster Rovers - Bristol Rovers 2 - 0 
Fleetwood Town - Burton Albion 4 - 1 
Gillingham - Peterborough United 1 - 2 
MK Dons - Coventry City 0 - 0 
Rotherham United - Oxford United 1 - 2 
AFC Wimbledon - Portsmouth 1 - 0 
Wycombe Wanderers - Sunderland 1 - 0 
18.10.19
Tranmere Rovers - Southend United 1 - 1 
Lincoln City - Shrewsbury Town 0 - 0 
13.10.19
Coventry City - Tranmere Rovers 0 - 1 

English League 2
02.11.19
Bradford City - Exeter City 2 - 0 
Cambridge United - Crawley Town 2 - 1 
Carlisle United - Macclesfield Town 2 - 1 
Cheltenham Town - Forest Green Rovers 1 - 2 
Crewe Alexandra - Port Vale 0 - 1 
Mansfield Town - Colchester United 2 - 3 
Morecambe - Leyton Orient 1 - 0 
Newport County - Salford City 1 - 2 
Oldham Athletic - Northampton Town 2 - 2 
Scunthorpe United - Stevenage 0 - 0 
Swindon Town - Walsall 2 - 1 
26.10.19
Leyton Orient - Carlisle United 1 - 1 
Northampton Town - Cambridge United 2 - 0 
Port Vale - Oldham Athletic 0 - 0 
Salford City - Scunthorpe United 1 - 1 
Stevenage - Morecambe 1 - 0 
Walsall - Mansfield Town 1 - 2 
Colchester United - Newport County 3 - 1 
Crawley Town - Swindon Town 0 - 4 
26.10.19
Exeter City - Plymouth Argyle 4 - 0 
22.10.19
Bradford City - Port Vale 1 - 2 
Cambridge United - Grimsby Town 0 - 0 
Carlisle United - Northampton Town 0 - 2 
Cheltenham Town - Macclesfield Town 3 - 0 
Crewe Alexandra - Colchester United 0 - 0 
Mansfield Town - Salford City 1 - 2 
Morecambe - Forest Green Rovers 0 - 2 
Newport County - Crawley Town 1 - 1 
Oldham Athletic - Walsall 2 - 0 
Plymouth Argyle - Leyton Orient 4 - 0 
Scunthorpe United - Exeter City 3 - 1 
Swindon Town - Stevenage 1 - 0 
19.10.19
Bradford City - Crawley Town 2 - 1 
Cambridge United - Exeter City 4 - 0 
Colchester United - Morecambe 0 - 1 
Crewe Alexandra - Swindon Town 3 - 1 
Forest Green Rovers - Mansfield Town 2 - 2 
Grimsby Town - Leyton Orient 0 - 4 
Newport County - Scunthorpe United 2 - 1 
Northampton Town - Salford City 2 - 0 
Oldham Athletic - Macclesfield Town 0 - 1 
Plymouth Argyle - Carlisle United 2 - 0 
Port Vale - Stevenage 1 - 1 
Walsall - Cheltenham Town 1 - 2 

Euro 2012 Qualifiers
15.10.19
Gibraltar - Georgia 2 - 3 
Greece - Bosnia and Herzegovina 2 - 1 
Israel - Latvia 3 - 1 
Liechtenstein - Italy 0 - 5 
Romania - Norway 1 - 1 
Sweden - Spain 1 - 1 
Switzerland - Republic of Ireland 2 - 0 
Faroe Islands - Malta 1 - 0 
15.10.19
Finland - Armenia 3 - 0 
14.10.19
Bulgaria - England 0 - 6 
France - Turkey 1 - 1 
Iceland - Andorra 2 - 0 
Kosovo - Montenegro 2 - 0 
Lithuania - Serbia 1 - 2 
Moldova - Albania 0 - 4 
Ukraine - Portugal 2 - 1 
13.10.19
Estonia - Germany 0 - 3 
Poland - Macedonia 2 - 0 
Slovenia - Austria 0 - 1 
Wales - Croatia 1 - 1 
13.10.19
Scotland - San Marino 6 - 0 
Hungary - Azerbaijan 1 - 0 
Belarus - Netherlands 1 - 2 
Cyprus - Russia 0 - 5 
13.10.19
Kazakhstan - Belgium 0 - 2 

FA Cup
11.11.19
Harrogate Town - Portsmouth 1 - 2 
10.11.19
Hayes & Yeading - Oxford United 0 - 2 
10.11.19
Barnet - Fleetwood Town 0 - 2 
York City - Altrincham 0 - 1 
Leyton Orient - Maldon & Tiptree 1 - 2 
Wrexham - Rochdale 0 - 0 
Macclesfield Town - Kingstonian 0 - 4 
Bristol Rovers - Bromley 1 - 1 
Chippenham Town - Northampton Town 0 - 3 
Gateshead - Oldham Athletic 1 - 2 
10.11.19
Dover Athletic - Southend United 1 - 0 
09.11.19
Grimsby Town - Newport County 1 - 1 
Colchester United - Coventry City 0 - 2 
Crawley Town - Scunthorpe United 4 - 1 
Cambridge United - Exeter City 1 - 1 
Carshalton Athletic - Boston United 1 - 4 
Cheltenham Town - Swindon Town 1 - 1 
AFC Wimbledon - Doncaster Rovers 1 - 1 
Accrington Stanley - Crewe Alexandra 0 - 2 
Blackpool - Morecambe 4 - 1 
Bolton Wanderers - Plymouth Argyle 0 - 1 
Maidstone United - Torquay United 1 - 0 
Mansfield Town - Chorley 1 - 0 
Nantwich Town - AFC Fylde 0 - 1 
Oxford City - Solihull Moors 1 - 5 
Salford City - Burton Albion 1 - 1 
Shrewsbury Town - Bradford City 1 - 1 
Stevenage - Peterborough United 1 - 1 
Maidenhead United - Rotherham United 1 - 3 
Stourbridge - Eastleigh 2 - 2 
Ebbsfleet United - Notts County 2 - 3 
MK Dons - Port Vale 0 - 1 
Ipswich Town - Lincoln City 1 - 1 
Forest Green Rovers - Billericay Town 4 - 0 
Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers 2 - 2 
Walsall - Darlington 2 - 2 
09.11.19
Sunderland - Gillingham 1 - 1 
08.11.19
Dulwich Hamlet - Carlisle United 1 - 4 

Fransk Ligue 1
10.11.19
Marseille - Lyon 2 - 1 
10.11.19
Nantes - St Etienne 2 - 3 
10.11.19
Montpellier - Toulouse 3 - 0 
10.11.19
Rennes - Amiens 3 - 1 
09.11.19
Strasbourg - Nîmes 4 - 1 
Reims - Angers 0 - 0 
Monaco - Dijon 1 - 0 
Lille - Metz 0 - 0 
09.11.19
Brest - Paris Saint-Germain 1 - 2 
08.11.19
Nice - Bordeaux 1 - 1 
03.11.19
St Etienne - Monaco 1 - 0 
03.11.19
Nice - Reims 2 - 0 
03.11.19
Bordeaux - Nantes 2 - 0 
02.11.19
Amiens - Brest 1 - 0 
Angers - Strasbourg 1 - 0 
Metz - Montpellier 2 - 2 
Toulouse - Lyon 2 - 3 
02.11.19
Marseille - Lille 2 - 1 
01.11.19
Dijon - Paris Saint-Germain 2 - 1 
27.10.19
Paris Saint-Germain - Marseille 4 - 0 
27.10.19
St Etienne - Amiens 2 - 2 
27.10.19
Rennes - Toulouse 3 - 2 
26.10.19
Strasbourg - Nice 1 - 0 
Reims - Nîmes 0 - 0 
Lyon - Metz 2 - 0 
Montpellier - Angers 0 - 0 
Brest - Dijon 2 - 0 
26.10.19
Lille - Bordeaux 3 - 0 
25.10.19
Nantes - Monaco 0 - 1 
20.10.19
Marseille - Strasbourg 2 - 0 
20.10.19
Monaco - Rennes 3 - 2 
20.10.19
Bordeaux - St Etienne 0 - 1 
19.10.19
Angers - Brest 0 - 1 
Metz - Nantes 1 - 0 
Nîmes - Amiens 1 - 1 
Reims - Montpellier 1 - 0 
Toulouse - Lille 2 - 1 
19.10.19
Lyon - Dijon 0 - 0 
18.10.19
Nice - Paris Saint-Germain 1 - 4 

Internationals
07.11.19
Egypt - Liberia 1 - 0 
16.10.19
Peru - Uruguay 1 - 1 
16.10.19
Bolivia - Haiti 3 - 1 
15.10.19
Morocco - Gabon 2 - 3 
Algeria - Colombia 3 - 0 
15.10.19
Denmark - Luxembourg 4 - 0 
15.10.19
Chile - Guinea 3 - 2 
14.10.19
Venezuela - Trinidad and Tobago 2 - 0 
14.10.19
Egypt - Botswana 1 - 0 
Czech Republic - Northern Ireland 2 - 3 
14.10.19
Rwanda - Tanzania 0 - 0 
13.10.19
Slovakia - Paraguay 1 - 1 
13.10.19
Côte d`Ivoire - Congo DR 3 - 1 
13.10.19
Ecuador - Argentina 1 - 6 
13.10.19
Kenya - Mozambique 0 - 1 
South Africa - Mali 2 - 1 
13.10.19
Brazil - Nigeria 1 - 1 

Italiensk Serie A
10.11.19
Juventus - Milan 1 - 0 
10.11.19
Parma - Roma 2 - 0 
10.11.19
Sampdoria - Atalanta 0 - 0 
Udinese - SPAL 0 - 0 
Lazio - Lecce 4 - 2 
10.11.19
Cagliari - Fiorentina 5 - 2 
09.11.19
Napoli - Genoa 0 - 0 
09.11.19
Internazionale - Verona 2 - 1 
09.11.19
Brescia - Torino 0 - 4 
08.11.19
Sassuolo - Bologna 3 - 1 
04.11.19
SPAL - Sampdoria 0 - 1 
03.11.19
Milan - Lazio 1 - 2 
03.11.19
Fiorentina - Parma 1 - 1 
03.11.19
Genoa - Udinese 1 - 3 
Lecce - Sassuolo 2 - 2 
Verona - Brescia 2 - 1 
03.11.19
Atalanta - Cagliari 0 - 2 
02.11.19
Torino - Juventus 0 - 1 
02.11.19
Bologna - Internazionale 1 - 2 
02.11.19
Roma - Napoli 2 - 1 
31.10.19
Milan - SPAL 1 - 0 
30.10.19
Cagliari - Bologna 3 - 2 
Juventus - Genoa 2 - 1 
Lazio - Torino 4 - 0 
Sampdoria - Lecce 1 - 1 
Sassuolo - Fiorentina 1 - 2 
Udinese - Roma 0 - 4 
30.10.19
Napoli - Atalanta 2 - 2 
29.10.19
Brescia - Internazionale 1 - 2 
29.10.19
Parma - Verona 0 - 1 
27.10.19
Fiorentina - Lazio 1 - 2 
27.10.19
Roma - Milan 2 - 1 
27.10.19
SPAL - Napoli 1 - 1 
Torino - Cagliari 1 - 1 
Atalanta - Udinese 7 - 1 
27.10.19
Bologna - Sampdoria 2 - 1 
26.10.19
Genoa - Brescia 3 - 1 
26.10.19
Internazionale - Parma 2 - 2 
26.10.19
Lecce - Juventus 1 - 1 
25.10.19
Verona - Sassuolo 0 - 1 
21.10.19
Brescia - Fiorentina 0 - 0 
20.10.19
Milan - Lecce 2 - 2 
20.10.19
Parma - Genoa 5 - 1 
20.10.19
Sampdoria - Roma 0 - 0 
Udinese - Torino 1 - 0 
Cagliari - SPAL 2 - 0 
20.10.19
Sassuolo - Internazionale 3 - 4 
19.10.19
Juventus - Bologna 2 - 1 
19.10.19
Napoli - Verona 2 - 0 
19.10.19
Lazio - Atalanta 3 - 3 

Italiensk Serie B
10.11.19
Frosinone - Chievo 2 - 0 
10.11.19
Cremonese - Salernitana 1 - 0 
Trapani - Cosenza 2 - 2 
09.11.19
Empoli - Pescara 1 - 2 
09.11.19
Venezia - Livorno 1 - 0 
Virtus Entella - Pordenone 1 - 1 
Juve Stabia - Benevento 1 - 1 
Perugia - Cittadella 0 - 2 
Pisa - Spezia 3 - 2 
08.11.19
Crotone - Ascoli 3 - 1 
04.11.19
Cosenza - Cremonese 2 - 0 
03.11.19
Benevento - Empoli 2 - 0 
03.11.19
Cittadella - Frosinone 0 - 0 
Pordenone - Trapani 2 - 1 
02.11.19
Salernitana - Virtus Entella 2 - 1 
02.11.19
Crotone - Perugia 2 - 3 
Livorno - Juve Stabia 2 - 1 
Pescara - Pisa 3 - 0 
Ascoli - Venezia 1 - 1 
01.11.19
Spezia - Chievo 0 - 0 
30.10.19
Frosinone - Trapani 3 - 0 
30.10.19
Benevento - Cremonese 2 - 0 
29.10.19
Chievo - Crotone 2 - 1 
Cittadella - Livorno 1 - 0 
Empoli - Spezia 1 - 1 
Juve Stabia - Pescara 2 - 1 
Perugia - Ascoli 1 - 1 
Pisa - Salernitana 2 - 1 
Venezia - Pordenone 1 - 2 
Virtus Entella - Cosenza 1 - 0 
27.10.19
Cremonese - Frosinone 1 - 1 
26.10.19
Livorno - Pisa 1 - 0 
26.10.19
Pescara - Benevento 4 - 0 
Pordenone - Cittadella 0 - 0 
Salernitana - Perugia 1 - 1 
Spezia - Juve Stabia 2 - 0 
Trapani - Empoli 2 - 2 
Crotone - Venezia 3 - 2 
Cosenza - Chievo 1 - 1 
25.10.19
Ascoli - Virtus Entella 2 - 1 
21.10.19
Frosinone - Livorno 1 - 0 
20.10.19
Empoli - Cremonese 1 - 1 
20.10.19
Pisa - Crotone 1 - 1 
Chievo - Ascoli 2 - 0 
19.10.19
Benevento - Perugia 1 - 0 
19.10.19
Juve Stabia - Pordenone 4 - 2 
Pescara - Spezia 1 - 2 
Venezia - Salernitana 1 - 0 
Virtus Entella - Trapani 1 - 1 
18.10.19
Cittadella - Cosenza 1 - 3 

La Liga
10.11.19
Real Betis - Sevilla 1 - 2 
10.11.19
Getafe - Osasuna 0 - 0 
10.11.19
Atlético de Madrid - Espanyol 3 - 1 
10.11.19
Athletic Club - Levante 2 - 1 
10.11.19
Mallorca - Villarreal 3 - 1 
09.11.19
Barcelona - Celta de Vigo 4 - 1 
09.11.19
Eibar - Real Madrid 0 - 4 
09.11.19
Valencia CF - Granada CF 2 - 0 
09.11.19
Alavés - Real Valladolid 3 - 0 
08.11.19
Real Sociedad - Leganés 1 - 1 
03.11.19
Granada CF - Real Sociedad 1 - 2 
03.11.19
Leganés - Eibar 1 - 2 
Celta de Vigo - Getafe 0 - 1 
03.11.19
Osasuna - Alavés 4 - 2 
03.11.19
Villarreal - Athletic Club 0 - 0 
03.11.19
Real Valladolid - Mallorca 3 - 0 
02.11.19
Real Madrid - Real Betis 0 - 0 
02.11.19
Sevilla - Atlético de Madrid 1 - 1 
02.11.19
Levante - Barcelona 3 - 1 
02.11.19
Espanyol - Valencia CF 1 - 2 
31.10.19
Getafe - Granada CF 3 - 1 
31.10.19
Mallorca - Osasuna 2 - 2 
Eibar - Villarreal 2 - 1 
30.10.19
Real Madrid - Leganés 5 - 0 
30.10.19
Real Betis - Celta de Vigo 2 - 1 
30.10.19
Athletic Club - Espanyol 3 - 0 
30.10.19
Real Sociedad - Levante 1 - 2 
Valencia CF - Sevilla 1 - 1 
29.10.19
Barcelona - Real Valladolid 5 - 1 
29.10.19
Alavés - Atlético de Madrid 1 - 1 
27.10.19
Osasuna - Valencia CF 3 - 1 
27.10.19
Sevilla - Getafe 2 - 0 
27.10.19
Levante - Espanyol 0 - 1 
27.10.19
Granada CF - Real Betis 1 - 0 
27.10.19
Celta de Vigo - Real Sociedad 0 - 1 
26.10.19
Atlético de Madrid - Athletic Club 2 - 0 
26.10.19
Real Valladolid - Eibar 2 - 0 
26.10.19
Leganés - Mallorca 1 - 0 
25.10.19
Villarreal - Alavés 4 - 1 
20.10.19
Sevilla - Levante 1 - 0 
20.10.19
Athletic Club - Real Valladolid 1 - 1 
20.10.19
Espanyol - Villarreal 0 - 1 
20.10.19
Real Sociedad - Real Betis 3 - 1 
20.10.19
Alavés - Celta de Vigo 2 - 0 
19.10.19
Mallorca - Real Madrid 1 - 0 
19.10.19
Getafe - Leganés 2 - 0 
19.10.19
Atlético de Madrid - Valencia CF 1 - 1 
19.10.19
Eibar - Barcelona 0 - 3 
18.10.19
Granada CF - Osasuna 1 - 0 

Premier League
10.11.19
Liverpool - Manchester City 3 - 1 
10.11.19
Manchester United - Brighton and Hove Albion 3 - 1 
Wolverhampton Wanderers - Aston Villa 2 - 1 
09.11.19
Leicester City - Arsenal 2 - 0 
09.11.19
Southampton - Everton 1 - 2 
Tottenham Hotspur - Sheffield United 1 - 1 
Newcastle United - Bournemouth 2 - 1 
Burnley - West Ham United 3 - 0 
09.11.19
Chelsea - Crystal Palace 2 - 0 
08.11.19
Norwich City - Watford 0 - 2 
03.11.19
Everton - Tottenham Hotspur 1 - 1 
03.11.19
Crystal Palace - Leicester City 0 - 2 
02.11.19
Watford - Chelsea 1 - 2 
02.11.19
West Ham United - Newcastle United 2 - 3 
Manchester City - Southampton 2 - 1 
Sheffield United - Burnley 3 - 0 
Brighton and Hove Albion - Norwich City 2 - 0 
Arsenal - Wolverhampton Wanderers 1 - 1 
Aston Villa - Liverpool 1 - 2 
02.11.19
Bournemouth - Manchester United 1 - 0 
27.10.19
Liverpool - Tottenham Hotspur 2 - 1 
Norwich City - Manchester United 1 - 3 
Arsenal - Crystal Palace 2 - 2 
27.10.19
Newcastle United - Wolverhampton Wanderers 1 - 1 
26.10.19
Burnley - Chelsea 2 - 4 
26.10.19
Brighton and Hove Albion - Everton 3 - 2 
Watford - Bournemouth 0 - 0 
West Ham United - Sheffield United 1 - 1 
26.10.19
Manchester City - Aston Villa 3 - 0 
25.10.19
Southampton - Leicester City 0 - 9 
21.10.19
Sheffield United - Arsenal 1 - 0 
20.10.19
Manchester United - Liverpool 1 - 1 
19.10.19
Crystal Palace - Manchester City 0 - 2 
19.10.19
Aston Villa - Brighton and Hove Albion 2 - 1 
Bournemouth - Norwich City 0 - 0 
Chelsea - Newcastle United 1 - 0 
Tottenham Hotspur - Watford 1 - 1 
Wolverhampton Wanderers - Southampton 1 - 1 
Leicester City - Burnley 2 - 1 
19.10.19
Everton - West Ham United 2 - 0 

Scottish FA-Cup
27.10.19
BSC Glasgow - Lochee United 2 - 1 
26.10.19
Brechin City - Annan Athletic 0 - 2 
Broxburn Athletic - Cowdenbeath 3 - 0 
Fort William - Albion Rovers 0 - 5 
Gala Fairydean - Formartine United 1 - 2 
26.10.19
Penicuik Athletic - Stenhousemuir 3 - 0 
20.10.19
University of Stirling - Linlithgow Rose 0 - 2 
19.10.19
Rothes - Inverurie Loco Works 1 - 3 
Stirling Albion - Strathspey Thistle 2 - 0 
Clachnacuddin - Brora Rangers 0 - 7 
Cowdenbeath - Broxburn Athletic 1 - 1 
East Kilbride - Gretna 2008 3 - 1 
Elgin City - Berwick Rangers 3 - 1 
Formartine United - Gala Fairydean 2 - 2 
Lochee United - BSC Glasgow 1 - 1 
Albion Rovers - Fort William 1 - 1 
Annan Athletic - Brechin City 2 - 2 
19.10.19
Auchinleck Talbot - Cove Rangers 1 - 0 
18.10.19
Edinburgh City - Banks O`Dee 3 - 1 
18.10.19
Bonnyrigg Rose - Buckie Thistle 2 - 0 

Scottish Premier League
10.11.19
Celtic - Motherwell 2 - 0 
Livingston - Rangers 0 - 2 
09.11.19
Ross County - Aberdeen 1 - 3 
St. Johnstone - Hibernian 1 - 4 
Heart of Midlothian - St Mirren 5 - 2 
Kilmarnock - Hamilton Academical 2 - 2 
02.11.19
Aberdeen - Kilmarnock 3 - 0 
Hamilton Academical - Ross County 2 - 2 
Motherwell - Livingston 2 - 1 
30.10.19
Celtic - St Mirren 2 - 0 
Hamilton Academical - Aberdeen 0 - 1 
Hibernian - Livingston 2 - 2 
Motherwell - Kilmarnock 2 - 1 
Ross County - Rangers 0 - 4 
St. Johnstone - Heart of Midlothian 1 - 0 
27.10.19
Rangers - Motherwell 2 - 1 
27.10.19
Aberdeen - Celtic 0 - 4 
26.10.19
Hibernian - Ross County 2 - 2 
Kilmarnock - St Mirren 1 - 0 
Livingston - Heart of Midlothian 0 - 0 
St. Johnstone - Hamilton Academical 3 - 2 
20.10.19
Heart of Midlothian - Rangers 1 - 1 
19.10.19
Kilmarnock - Livingston 2 - 1 
Motherwell - Aberdeen 0 - 3 
St Mirren - St. Johnstone 2 - 0 
Celtic - Ross County 6 - 0 
Hamilton Academical - Hibernian 1 - 1 

Tippeligaen
10.11.19
Rosenborg - Bodø/Glimt 3 - 2 
10.11.19
Tromsø - Vålerenga 0 - 0 
Kristiansund BK - Sarpsborg 08 4 - 0 
Lillestrøm - Stabæk 1 - 3 
Mjøndalen IF - Ranheim 3 - 1 
Molde - Strømsgodset 4 - 0 
09.11.19
FK Haugesund - Viking FK 1 - 0 
08.11.19
Brann - Odd 1 - 0 
04.11.19
Odd - Mjøndalen IF 3 - 2 
03.11.19
Vålerenga - Brann 1 - 0 
03.11.19
Viking FK - Lillestrøm 3 - 0 
Ranheim - Stabæk 0 - 2 
Sarpsborg 08 - Tromsø 3 - 2 
Bodø/Glimt - FK Haugesund 2 - 2 
02.11.19
Molde - Kristiansund BK 2 - 0 
01.11.19
Strømsgodset - Rosenborg 3 - 3 
28.10.19
Brann - Bodø/Glimt 1 - 1 
27.10.19
Rosenborg - Molde 3 - 1 
27.10.19
Stabæk - Odd 0 - 0 
Tromsø - Ranheim 4 - 2 
Mjøndalen IF - Sarpsborg 08 0 - 0 
FK Haugesund - Strømsgodset 2 - 2 
Kristiansund BK - Viking FK 4 - 2 
26.10.19
Lillestrøm - Vålerenga 0 - 0 
21.10.19
Bodø/Glimt - Mjøndalen IF 0 - 0 
20.10.19
Sarpsborg 08 - Brann 1 - 1 
20.10.19
Strømsgodset - Lillestrøm 1 - 1 
Viking FK - Tromsø 2 - 1 
Molde - FK Haugesund 3 - 1 
Ranheim - Odd 4 - 1 
19.10.19
Vålerenga - Stabæk 0 - 2 
19.10.19
Kristiansund BK - Rosenborg 2 - 2 

UEFA Europa
07.11.19
Borussia Mönchengladbach - Roma 2 - 1 
Espanyol - Ludogorets Razgrad 6 - 0 
Ferencvárosi TC - CSKA Moscow 0 - 0 
Feyenoord - Young Boys 1 - 1 
Manchester United - Partizan Belgrade 3 - 0 
FC Oleksandria - St Etienne 2 - 2 
RZ Pellets WAC - Istanbul Basaksehir 0 - 3 
Rangers - FC Porto 2 - 0 
Sporting Braga - Besiktas 3 - 1 
VfL Wolfsburg - KAA Gent 1 - 3 
Wolverhampton Wanderers - Slovan Bratislava 1 - 0 
07.11.19
Standard Liège - Eintracht Frankfurt 2 - 1 
FC København - Dynamo Kyiv 1 - 1 
FK Krasnodar - Trabzonspor 3 - 1 
Rosenborg - Sporting CP 0 - 2 
LASK - PSV 4 - 1 
Lazio - Celtic 1 - 2 
Lugano - Malmö FF 0 - 0 
F91 Dudelange - Sevilla 2 - 5 
CFR Cluj - Rennes 1 - 0 
APOEL Nicosia - FK Qarabag 2 - 1 
Basel - Getafe 2 - 1 
07.11.19
FC Astana - AZ 0 - 5 
06.11.19
Vitória Guimarães - Arsenal 1 - 1 
24.10.19
Sporting CP - Rosenborg 1 - 0 
Trabzonspor - FK Krasnodar 0 - 2 
Arsenal - Vitória Guimarães 3 - 2 
Malmö FF - Lugano 2 - 1 
PSV - LASK 0 - 0 
Rennes - CFR Cluj 0 - 1 
Sevilla - F91 Dudelange 3 - 0 
Celtic - Lazio 2 - 1 
Dynamo Kyiv - FC København 1 - 1 
Eintracht Frankfurt - Standard Liège 2 - 1 
Getafe - Basel 0 - 1 
24.10.19
Istanbul Basaksehir - RZ Pellets WAC 1 - 0 
KAA Gent - VfL Wolfsburg 2 - 2 
Ludogorets Razgrad - Espanyol 0 - 1 
FC Porto - Rangers 1 - 1 
FK Qarabag - APOEL Nicosia 2 - 2 
AZ - FC Astana 6 - 0 
Slovan Bratislava - Wolverhampton Wanderers 1 - 2 
Roma - Borussia Mönchengladbach 1 - 1 
Partizan Belgrade - Manchester United 0 - 1 
Besiktas - Sporting Braga 1 - 2 
CSKA Moscow - Ferencvárosi TC 0 - 1 
Young Boys - Feyenoord 2 - 0 
St Etienne - FC Oleksandria 1 - 1 
Ukens premiepotter
Langoddsen
Tippekupongen
Oddsbomben
Tabellservice
Følg kampen LIVE
Resultater



Engasjert programleder for Lotto
16-rekker sikret 4,6 millioner!
Vant fotballtur til England
Takket Embla for 2,7 mill
Bonuspott på første forsøk!
Lotto
Viking Lotto
Langoddsen
Joker
SpillResultat