Bundesliga
06.10.19
Eintracht Frankfurt - SV Werder Bremen 2 - 2 
06.10.19
VfL Wolfsburg - 1. FC Union Berlin 1 - 0 
06.10.19
Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg 5 - 1 
05.10.19
FC Schalke 04 - 1. FC Köln 1 - 1 
05.10.19
SC Paderborn 07 - 1. FSV Mainz 05 1 - 2 
Sport-Club Freiburg - Borussia Dortmund 2 - 2 
FC Bayern München - TSG 1899 Hoffenheim 1 - 2 
Bayer 04 Leverkusen - RB Leipzig 1 - 1 
04.10.19
Hertha BSC - Fortuna Düsseldorf 3 - 1 
29.09.19
1. FC Köln - Hertha BSC 0 - 4 
29.09.19
Fortuna Düsseldorf - Sport-Club Freiburg 1 - 2 
28.09.19
Borussia Dortmund - SV Werder Bremen 2 - 2 
28.09.19
FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen 0 - 3 
RB Leipzig - FC Schalke 04 1 - 3 
SC Paderborn 07 - FC Bayern München 2 - 3 
TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach 0 - 3 
1. FSV Mainz 05 - VfL Wolfsburg 0 - 1 
27.09.19
1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt 1 - 2 
23.09.19
VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim 1 - 1 
22.09.19
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund 2 - 2 
22.09.19
Borussia Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf 2 - 1 
21.09.19
SV Werder Bremen - RB Leipzig 0 - 3 
21.09.19
Sport-Club Freiburg - FC Augsburg 1 - 1 
Hertha BSC - SC Paderborn 07 2 - 1 
Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Union Berlin 2 - 0 
FC Bayern München - 1. FC Köln 4 - 0 
20.09.19
FC Schalke 04 - 1. FSV Mainz 05 2 - 1 
15.09.19
SC Paderborn 07 - FC Schalke 04 1 - 5 
15.09.19
TSG 1899 Hoffenheim - Sport-Club Freiburg 0 - 3 
14.09.19
RB Leipzig - FC Bayern München 1 - 1 
14.09.19
1. FC Köln - Borussia Mönchengladbach 0 - 1 
1. FC Union Berlin - SV Werder Bremen 1 - 2 
1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC 2 - 1 
Borussia Dortmund - Bayer 04 Leverkusen 4 - 0 
FC Augsburg - Eintracht Frankfurt 2 - 1 

Bundesliga 2
07.10.19
VfL Osnabrück - DSC Arminia Bielefeld 0 - 1 
06.10.19
Holstein Kiel - SSV Jahn Regensburg 1 - 2 
1. FC Heidenheim 1846 - VfL Bochum 1848 2 - 3 
1. FC Nürnberg - FC St. Pauli 1 - 1 
05.10.19
Hamburger SV - SpVgg Greuther Fürth 2 - 0 
SG Dynamo Dresden - Hannover 96 0 - 2 
SV Sandhausen - FC Erzgebirge Aue 2 - 2 
04.10.19
VfB Stuttgart - SV Wehen Wiesbaden 1 - 2 
SV Darmstadt 98 - Karlsruher SC 1 - 1 
30.09.19
Hannover 96 - 1. FC Nürnberg 0 - 4 
29.09.19
SpVgg Greuther Fürth - Holstein Kiel 0 - 3 
FC Erzgebirge Aue - SG Dynamo Dresden 4 - 1 
FC St. Pauli - SV Sandhausen 2 - 0 
28.09.19
VfL Bochum 1848 - SV Darmstadt 98 2 - 2 
Karlsruher SC - 1. FC Heidenheim 1846 1 - 1 
SSV Jahn Regensburg - Hamburger SV 2 - 2 
27.09.19
SV Wehen Wiesbaden - VfL Osnabrück 2 - 0 
DSC Arminia Bielefeld - VfB Stuttgart 0 - 1 
22.09.19
VfL Osnabrück - FC St. Pauli 1 - 1 
SG Dynamo Dresden - SSV Jahn Regensburg 2 - 1 
Hamburger SV - FC Erzgebirge Aue 4 - 0 
21.09.19
1. FC Nürnberg - Karlsruher SC 1 - 1 
SV Sandhausen - VfL Bochum 1848 1 - 1 
SV Wehen Wiesbaden - DSC Arminia Bielefeld 2 - 5 
VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Fürth 2 - 0 
20.09.19
1. FC Heidenheim 1846 - SV Darmstadt 98 1 - 0 
Holstein Kiel - Hannover 96 1 - 2 
16.09.19
FC St. Pauli - Hamburger SV 2 - 0 
15.09.19
SV Darmstadt 98 - 1. FC Nürnberg 3 - 3 
VfL Bochum 1848 - SG Dynamo Dresden 2 - 2 
FC Erzgebirge Aue - VfL Osnabrück 1 - 0 
14.09.19
1. FC Heidenheim 1846 - Holstein Kiel 3 - 0 
Hannover 96 - DSC Arminia Bielefeld 0 - 2 
SSV Jahn Regensburg - VfB Stuttgart 2 - 3 

Carling Cup
25.09.19
Manchester United - Rochdale 1 - 1 
25.09.19
Oxford United - West Ham United 4 - 0 
Sheffield United - Sunderland 0 - 1 
Brighton and Hove Albion - Aston Villa 1 - 3 
Burton Albion - Bournemouth 2 - 0 
Chelsea - Grimsby Town 7 - 1 
MK Dons - Liverpool 0 - 2 
Wolverhampton Wanderers - Reading 1 - 1 
24.09.19
Arsenal - Nottingham Forest 5 - 0 
24.09.19
Colchester United - Tottenham Hotspur 0 - 0 
Crawley Town - Stoke City 1 - 1 
Luton Town - Leicester City 0 - 4 
Sheffield Wednesday - Everton 0 - 2 
Watford - Swansea City 2 - 1 
Portsmouth - Southampton 0 - 4 
Preston North End - Manchester City 0 - 3 

Champions League
02.10.19
Barcelona - Internazionale 2 - 1 
Lille - Chelsea 1 - 2 
Liverpool - FC Red Bull Salzburg 4 - 3 
RB Leipzig - Lyon 0 - 2 
Valencia CF - Ajax 0 - 3 
Zenit St Petersburg - Benfica 3 - 1 
02.10.19
Slavia Prague - Borussia Dortmund 0 - 2 
KRC Genk - Napoli 0 - 0 
01.10.19
Crvena Zvezda - Olympiakos 3 - 1 
Galatasaray - Paris Saint-Germain 0 - 1 
Juventus - Bayer 04 Leverkusen 3 - 0 
Lokomotiv Moscow - Atlético de Madrid 0 - 2 
Manchester City - Dinamo Zagreb 2 - 0 
Tottenham Hotspur - FC Bayern München 2 - 7 
01.10.19
Real Madrid - Club Brugge 2 - 2 
Atalanta - Shakhtar Donetsk 1 - 2 
18.09.19
Dinamo Zagreb - Atalanta 4 - 0 
FC Bayern München - Crvena Zvezda 3 - 0 
Paris Saint-Germain - Real Madrid 3 - 0 
Shakhtar Donetsk - Manchester City 0 - 3 
Atlético de Madrid - Juventus 2 - 2 
Bayer 04 Leverkusen - Lokomotiv Moscow 1 - 2 
18.09.19
Club Brugge - Galatasaray 0 - 0 
Olympiakos - Tottenham Hotspur 2 - 2 
17.09.19
Napoli - Liverpool 2 - 0 
Ajax - Lille 3 - 0 
Benfica - RB Leipzig 1 - 2 
Borussia Dortmund - Barcelona 0 - 0 
Chelsea - Valencia CF 0 - 1 
FC Red Bull Salzburg - KRC Genk 6 - 2 
17.09.19
Internazionale - Slavia Prague 1 - 1 
Lyon - Zenit St Petersburg 1 - 1 

Championship
05.10.19
Bristol City - Reading 1 - 0 
Derby County - Luton Town 2 - 0 
Huddersfield Town - Hull City 3 - 0 
Millwall - Leeds United 2 - 1 
Nottingham Forest - Brentford 1 - 0 
Preston North End - Barnsley 5 - 1 
Queens Park Rangers - Blackburn Rovers 4 - 2 
Sheffield Wednesday - Wigan Athletic 1 - 0 
Swansea City - Stoke City 1 - 2 
West Bromwich Albion - Cardiff City 4 - 2 
05.10.19
Fulham - Charlton Athletic 2 - 2 
04.10.19
Birmingham City - Middlesbrough 2 - 1 
02.10.19
Barnsley - Derby County 2 - 2 
Brentford - Bristol City 1 - 1 
Cardiff City - Queens Park Rangers 3 - 0 
Charlton Athletic - Swansea City 1 - 2 
Luton Town - Millwall 1 - 1 
01.10.19
Reading - Fulham 1 - 4 
Stoke City - Huddersfield Town 0 - 1 
01.10.19
Wigan Athletic - Birmingham City 1 - 0 
Blackburn Rovers - Nottingham Forest 1 - 1 
Hull City - Sheffield Wednesday 1 - 0 
Leeds United - West Bromwich Albion 1 - 0 
Middlesbrough - Preston North End 1 - 1 
29.09.19
Barnsley - Brentford 1 - 3 
28.09.19
Blackburn Rovers - Luton Town 1 - 2 
Charlton Athletic - Leeds United 1 - 0 
Derby County - Birmingham City 3 - 2 
Huddersfield Town - Millwall 1 - 1 
Hull City - Cardiff City 2 - 2 
Middlesbrough - Sheffield Wednesday 1 - 4 
Preston North End - Bristol City 3 - 3 
Swansea City - Reading 1 - 1 
28.09.19
Queens Park Rangers - West Bromwich Albion 0 - 2 
27.09.19
Stoke City - Nottingham Forest 2 - 3 
27.09.19
Fulham - Wigan Athletic 2 - 0 
22.09.19
West Bromwich Albion - Huddersfield Town 4 - 2 
21.09.19
Wigan Athletic - Charlton Athletic 2 - 0 
Birmingham City - Preston North End 0 - 1 
Brentford - Stoke City 0 - 0 
Bristol City - Swansea City 0 - 0 
Cardiff City - Middlesbrough 1 - 0 
Luton Town - Hull City 0 - 3 
Millwall - Queens Park Rangers 1 - 2 
Nottingham Forest - Barnsley 1 - 0 
Reading - Blackburn Rovers 1 - 2 
Sheffield Wednesday - Fulham 1 - 1 
21.09.19
Leeds United - Derby County 1 - 1 
15.09.19
Barnsley - Leeds United 0 - 2 
15.09.19
Huddersfield Town - Sheffield Wednesday 0 - 2 
14.09.19
Hull City - Wigan Athletic 2 - 2 
Middlesbrough - Reading 1 - 0 
Preston North End - Brentford 2 - 0 
Queens Park Rangers - Luton Town 3 - 2 
Stoke City - Bristol City 1 - 2 
Swansea City - Nottingham Forest 0 - 1 
Blackburn Rovers - Millwall 2 - 0 
Charlton Athletic - Birmingham City 0 - 1 
14.09.19
Fulham - West Bromwich Albion 1 - 1 

English League 1
13.10.19
Coventry City - Tranmere Rovers 0 - 1 
12.10.19
Oxford United - Doncaster Rovers 3 - 0 
Peterborough United - Lincoln City 2 - 0 
Portsmouth - Gillingham 0 - 0 
Rochdale - Accrington Stanley 2 - 1 
Southend United - AFC Wimbledon 1 - 4 
Blackpool - Rotherham United 1 - 2 
Bristol Rovers - MK Dons 1 - 0 
07.10.19
Bolton Wanderers - Blackpool 0 - 0 
05.10.19
Doncaster Rovers - Portsmouth 1 - 2 
Fleetwood Town - Ipswich Town 0 - 1 
Gillingham - Southend United 3 - 1 
Lincoln City - Sunderland 2 - 0 
MK Dons - Burton Albion 0 - 3 
Rotherham United - Coventry City 4 - 0 
Tranmere Rovers - Shrewsbury Town 0 - 1 
Wycombe Wanderers - Peterborough United 3 - 3 
AFC Wimbledon - Rochdale 3 - 2 
Accrington Stanley - Oxford United 2 - 2 
28.09.19
Bristol Rovers - Rotherham United 1 - 0 
Coventry City - Doncaster Rovers 1 - 1 
Ipswich Town - Tranmere Rovers 4 - 1 
Oxford United - Gillingham 3 - 0 
Peterborough United - AFC Wimbledon 3 - 2 
Portsmouth - Bolton Wanderers 1 - 0 
Rochdale - Wycombe Wanderers 0 - 3 
Shrewsbury Town - Fleetwood Town 0 - 3 
Southend United - Accrington Stanley 0 - 1 
Sunderland - MK Dons 2 - 1 
27.09.19
Blackpool - Lincoln City 2 - 1 
21.09.19
AFC Wimbledon - Bristol Rovers 1 - 3 
Accrington Stanley - Blackpool 1 - 1 
Bolton Wanderers - Sunderland 1 - 1 
Doncaster Rovers - Peterborough United 2 - 0 
Fleetwood Town - Rochdale 2 - 1 
Gillingham - Ipswich Town 0 - 1 
Lincoln City - Oxford United 0 - 6 
MK Dons - Southend United 0 - 1 
Rotherham United - Shrewsbury Town 0 - 0 
Tranmere Rovers - Burton Albion 2 - 1 
Wycombe Wanderers - Portsmouth 1 - 0 
17.09.19
Bolton Wanderers - Oxford United 0 - 0 
17.09.19
Bristol Rovers - Gillingham 1 - 1 
Coventry City - AFC Wimbledon 2 - 1 
Doncaster Rovers - Blackpool 0 - 1 
MK Dons - Ipswich Town 0 - 1 
Portsmouth - Burton Albion 2 - 2 
Rochdale - Lincoln City 1 - 1 
Shrewsbury Town - Southend United 4 - 3 
Sunderland - Rotherham United 1 - 1 
Tranmere Rovers - Peterborough United 2 - 2 
Wycombe Wanderers - Accrington Stanley 1 - 1 
14.09.19
AFC Wimbledon - Shrewsbury Town 1 - 1 
Accrington Stanley - Sunderland 1 - 3 
Blackpool - MK Dons 0 - 3 
Burton Albion - Coventry City 0 - 0 
Gillingham - Wycombe Wanderers 2 - 0 
Ipswich Town - Doncaster Rovers 0 - 0 
Lincoln City - Bristol Rovers 0 - 1 
Oxford United - Tranmere Rovers 3 - 0 
Peterborough United - Rochdale 6 - 0 
Rotherham United - Bolton Wanderers 6 - 1 
Southend United - Fleetwood Town 3 - 3 

English League 2
12.10.19
Carlisle United - Crewe Alexandra 2 - 4 
Crawley Town - Colchester United 2 - 1 
Exeter City - Forest Green Rovers 1 - 0 
Leyton Orient - Walsall 3 - 1 
Macclesfield Town - Port Vale 2 - 1 
Mansfield Town - Oldham Athletic 6 - 1 
Morecambe - Bradford City 1 - 2 
Salford City - Cambridge United 1 - 0 
Scunthorpe United - Northampton Town 3 - 0 
Stevenage - Grimsby Town 2 - 1 
Swindon Town - Plymouth Argyle 1 - 1 
05.10.19
Bradford City - Swindon Town 2 - 1 
Cambridge United - Macclesfield Town 2 - 2 
Colchester United - Stevenage 3 - 1 
Crewe Alexandra - Exeter City 1 - 1 
Forest Green Rovers - Crawley Town 3 - 1 
Grimsby Town - Mansfield Town 0 - 1 
Newport County - Carlisle United 1 - 0 
Northampton Town - Leyton Orient 0 - 1 
Oldham Athletic - Cheltenham Town 1 - 1 
Plymouth Argyle - Scunthorpe United 2 - 2 
Port Vale - Morecambe 3 - 1 
Walsall - Salford City 0 - 3 
28.09.19
Carlisle United - Oldham Athletic 1 - 0 
Cheltenham Town - Crewe Alexandra 1 - 1 
Crawley Town - Walsall 2 - 3 
Exeter City - Grimsby Town 1 - 3 
Leyton Orient - Port Vale 3 - 3 
Macclesfield Town - Colchester United 1 - 1 
Mansfield Town - Plymouth Argyle 0 - 1 
Morecambe - Northampton Town 2 - 2 
Salford City - Forest Green Rovers 0 - 4 
Scunthorpe United - Bradford City 1 - 1 
Stevenage - Cambridge United 1 - 1 
Swindon Town - Newport County 0 - 2 
21.09.19
Bradford City - Carlisle United 3 - 1 
Cambridge United - Swindon Town 0 - 1 
Colchester United - Leyton Orient 2 - 1 
Crewe Alexandra - Salford City 4 - 1 
Forest Green Rovers - Stevenage 0 - 0 
Grimsby Town - Macclesfield Town 1 - 0 
Newport County - Exeter City 1 - 1 
Northampton Town - Crawley Town 2 - 2 
Oldham Athletic - Morecambe 3 - 1 
Plymouth Argyle - Cheltenham Town 0 - 2 
Port Vale - Mansfield Town 2 - 2 
Walsall - Scunthorpe United 1 - 0 
17.09.19
Carlisle United - Forest Green Rovers 0 - 0 
Cheltenham Town - Bradford City 3 - 2 
Crawley Town - Plymouth Argyle 2 - 2 
Exeter City - Port Vale 2 - 0 
Leyton Orient - Crewe Alexandra 1 - 2 
Macclesfield Town - Newport County 1 - 1 
Mansfield Town - Cambridge United 0 - 4 
Morecambe - Walsall 0 - 1 
Salford City - Grimsby Town 1 - 0 
Scunthorpe United - Oldham Athletic 2 - 2 
Stevenage - Northampton Town 0 - 1 
Swindon Town - Colchester United 0 - 3 
14.09.19
Crawley Town - Mansfield Town 1 - 0 
Crewe Alexandra - Cambridge United 2 - 3 
Exeter City - Leyton Orient 2 - 2 
Forest Green Rovers - Colchester United 1 - 0 
Northampton Town - Newport County 2 - 0 
Oldham Athletic - Grimsby Town 2 - 2 
Port Vale - Plymouth Argyle 1 - 0 
Salford City - Cheltenham Town 0 - 2 
Scunthorpe United - Morecambe 3 - 0 
Stevenage - Carlisle United 2 - 3 
Swindon Town - Macclesfield Town 3 - 0 
Walsall - Bradford City 0 - 1 

Euro 2012 Qualifiers
13.10.19
Estonia - Germany 0 - 3 
Slovenia - Austria 0 - 1 
Wales - Croatia 1 - 1 
Poland - Macedonia 2 - 0 
13.10.19
Scotland - San Marino 6 - 0 
Hungary - Azerbaijan 1 - 0 
Belarus - Netherlands 1 - 2 
Cyprus - Russia 0 - 5 
13.10.19
Kazakhstan - Belgium 0 - 2 
12.10.19
Italy - Greece 2 - 0 
Liechtenstein - Armenia 1 - 1 
Malta - Sweden 0 - 4 
Norway - Spain 1 - 1 
12.10.19
Bosnia and Herzegovina - Finland 4 - 1 
Denmark - Switzerland 1 - 0 
Faroe Islands - Romania 0 - 3 
12.10.19
Georgia - Republic of Ireland 0 - 0 
11.10.19
Andorra - Moldova 1 - 0 
Czech Republic - England 2 - 1 
Iceland - France 0 - 1 
Montenegro - Bulgaria 0 - 0 
Portugal - Luxembourg 3 - 0 
Turkey - Albania 1 - 0 
Ukraine - Lithuania 2 - 0 
10.10.19
Austria - Israel 3 - 1 
Belgium - San Marino 9 - 0 
Croatia - Hungary 3 - 0 
Latvia - Poland 0 - 3 
Macedonia - Slovenia 2 - 1 
Netherlands - Northern Ireland 3 - 1 
Russia - Scotland 4 - 0 
Slovakia - Wales 1 - 1 
10.10.19
Belarus - Estonia 0 - 0 
10.10.19
Kazakhstan - Cyprus 1 - 2 

Fransk Ligue 1
06.10.19
St Etienne - Lyon 1 - 0 
06.10.19
Rennes - Reims 0 - 1 
06.10.19
Lille - Nîmes 2 - 2 
05.10.19
Montpellier - Monaco 3 - 1 
Nantes - Nice 1 - 0 
Brest - Metz 2 - 0 
Dijon - Strasbourg 1 - 0 
Toulouse - Bordeaux 1 - 3 
05.10.19
Paris Saint-Germain - Angers 4 - 0 
04.10.19
Amiens - Marseille 3 - 1 
29.09.19
Marseille - Rennes 1 - 1 
29.09.19
Nîmes - St Etienne 0 - 1 
29.09.19
Strasbourg - Montpellier 1 - 0 
28.09.19
Reims - Dijon 1 - 2 
Metz - Toulouse 2 - 2 
Monaco - Brest 4 - 1 
Nice - Lille 1 - 1 
Angers - Amiens 1 - 1 
28.09.19
Bordeaux - Paris Saint-Germain 0 - 1 
28.09.19
Lyon - Nantes 0 - 1 
25.09.19
Paris Saint-Germain - Reims 0 - 2 
25.09.19
St Etienne - Metz 0 - 1 
Toulouse - Angers 0 - 2 
Lille - Strasbourg 2 - 0 
Montpellier - Nîmes 1 - 0 
Nantes - Rennes 1 - 0 
Amiens - Bordeaux 1 - 3 
Brest - Lyon 2 - 2 
24.09.19
Monaco - Nice 3 - 1 
24.09.19
Dijon - Marseille 0 - 0 
22.09.19
Lyon - Paris Saint-Germain 0 - 1 
22.09.19
Angers - St Etienne 4 - 1 
22.09.19
Rennes - Lille 1 - 1 
21.09.19
Metz - Amiens 1 - 2 
Nice - Dijon 2 - 1 
Nîmes - Toulouse 1 - 0 
Reims - Monaco 0 - 0 
Bordeaux - Brest 2 - 2 
21.09.19
Marseille - Montpellier 1 - 1 
20.09.19
Strasbourg - Nantes 2 - 1 
15.09.19
Monaco - Marseille 3 - 4 
15.09.19
St Etienne - Toulouse 2 - 2 
15.09.19
Nantes - Reims 1 - 0 
14.09.19
Montpellier - Nice 2 - 1 
Bordeaux - Metz 2 - 0 
Brest - Rennes 0 - 0 
Dijon - Nîmes 0 - 0 
14.09.19
Paris Saint-Germain - Strasbourg 1 - 0 

Internationals
13.10.19
Slovakia - Paraguay 1 - 1 
13.10.19
Côte d`Ivoire - Congo DR 3 - 1 
13.10.19
Ecuador - Argentina 1 - 6 
13.10.19
South Africa - Mali 2 - 1 
Kenya - Mozambique 0 - 1 
13.10.19
Brazil - Nigeria 1 - 1 
12.10.19
Tunisia - Cameroon 0 - 0 
12.10.19
Colombia - Chile 0 - 0 
12.10.19
Uruguay - Peru 1 - 0 
11.10.19
Morocco - Libya 1 - 1 
10.10.19
Venezuela - Bolivia 4 - 1 
10.10.19
Serbia - Paraguay 1 - 0 
10.10.19
Brazil - Senegal 1 - 1 
09.10.19
Germany - Argentina 2 - 2 
03.10.19
Mexico - Trinidad and Tobago 2 - 0 

Italiensk Serie A
06.10.19
Internazionale - Juventus 1 - 2 
06.10.19
Torino - Napoli 0 - 0 
06.10.19
Roma - Cagliari 1 - 1 
Atalanta - Lecce 3 - 1 
Bologna - Lazio 2 - 2 
06.10.19
Fiorentina - Udinese 1 - 0 
05.10.19
Genoa - Milan 1 - 2 
05.10.19
Verona - Sampdoria 2 - 0 
05.10.19
SPAL - Parma 1 - 0 
30.09.19
Parma - Torino 3 - 2 
29.09.19
Milan - Fiorentina 1 - 3 
29.09.19
Cagliari - Verona 1 - 1 
29.09.19
Lazio - Genoa 4 - 0 
Lecce - Roma 0 - 1 
Udinese - Bologna 1 - 0 
29.09.19
Napoli - Brescia 2 - 1 
28.09.19
Sassuolo - Atalanta 1 - 4 
28.09.19
Sampdoria - Internazionale 1 - 3 
28.09.19
Juventus - SPAL 2 - 0 
26.09.19
Torino - Milan 2 - 1 
25.09.19
SPAL - Lecce 1 - 3 
Fiorentina - Sampdoria 2 - 1 
Genoa - Bologna 0 - 0 
Internazionale - Lazio 1 - 0 
Napoli - Cagliari 0 - 1 
Parma - Sassuolo 1 - 0 
25.09.19
Roma - Atalanta 0 - 2 
24.09.19
Brescia - Juventus 1 - 2 
24.09.19
Verona - Udinese 0 - 0 
22.09.19
Lazio - Parma 2 - 0 
22.09.19
Atalanta - Fiorentina 2 - 2 
22.09.19
Bologna - Roma 1 - 2 
Lecce - Napoli 1 - 4 
Sampdoria - Torino 1 - 0 
22.09.19
Sassuolo - SPAL 3 - 0 
21.09.19
Milan - Internazionale 0 - 2 
21.09.19
Juventus - Verona 2 - 1 
21.09.19
Udinese - Brescia 0 - 1 
20.09.19
Cagliari - Genoa 3 - 1 
16.09.19
Torino - Lecce 1 - 2 
15.09.19
Verona - Milan 0 - 1 
15.09.19
Roma - Sassuolo 4 - 2 
15.09.19
SPAL - Lazio 2 - 1 
Parma - Cagliari 1 - 3 
Brescia - Bologna 3 - 4 
15.09.19
Genoa - Atalanta 1 - 2 
14.09.19
Internazionale - Udinese 1 - 0 
14.09.19
Napoli - Sampdoria 2 - 0 
14.09.19
Fiorentina - Juventus 0 - 0 

Italiensk Serie B
06.10.19
Ascoli - Pescara 0 - 2 
06.10.19
Cremonese - Cittadella 0 - 2 
Salernitana - Frosinone 1 - 1 
05.10.19
Trapani - Juve Stabia 1 - 2 
05.10.19
Spezia - Benevento 0 - 1 
Pordenone - Empoli 2 - 0 
Crotone - Virtus Entella 3 - 1 
Livorno - Chievo 3 - 4 
Cosenza - Venezia 1 - 1 
04.10.19
Perugia - Pisa 1 - 0 
30.09.19
Cremonese - Ascoli 1 - 0 
29.09.19
Livorno - Salernitana 2 - 3 
29.09.19
Benevento - Virtus Entella 1 - 1 
Chievo - Pordenone 1 - 1 
Spezia - Trapani 2 - 4 
28.09.19
Empoli - Perugia 3 - 0 
28.09.19
Frosinone - Cosenza 1 - 1 
Juve Stabia - Cittadella 0 - 1 
Venezia - Pisa 1 - 1 
27.09.19
Pescara - Crotone 0 - 3 
25.09.19
Salernitana - Chievo 1 - 1 
25.09.19
Trapani - Cremonese 0 - 0 
24.09.19
Virtus Entella - Venezia 0 - 2 
Ascoli - Spezia 3 - 0 
Cittadella - Pescara 2 - 1 
Cosenza - Livorno 1 - 1 
Crotone - Juve Stabia 2 - 0 
Perugia - Frosinone 3 - 1 
Pisa - Empoli 2 - 3 
Pordenone - Benevento 1 - 1 
22.09.19
Trapani - Salernitana 0 - 1 
21.09.19
Chievo - Pisa 2 - 2 
21.09.19
Cremonese - Crotone 2 - 1 
Empoli - Cittadella 1 - 0 
Juve Stabia - Ascoli 1 - 5 
Livorno - Pordenone 2 - 1 
Pescara - Virtus Entella 1 - 1 
Spezia - Perugia 2 - 2 
Benevento - Cosenza 1 - 0 
20.09.19
Frosinone - Venezia 1 - 1 
16.09.19
Salernitana - Benevento 0 - 2 
15.09.19
Pisa - Cremonese 4 - 1 
15.09.19
Cosenza - Pescara 1 - 2 
Crotone - Empoli 0 - 0 
14.09.19
Venezia - Chievo 0 - 2 
14.09.19
Virtus Entella - Frosinone 1 - 0 
Perugia - Juve Stabia 0 - 0 
Ascoli - Livorno 2 - 0 
Cittadella - Trapani 2 - 0 

La Liga
06.10.19
Barcelona - Sevilla 4 - 0 
06.10.19
Real Sociedad - Getafe 1 - 2 
06.10.19
Real Valladolid - Atlético de Madrid 0 - 0 
06.10.19
Celta de Vigo - Athletic Club 1 - 0 
06.10.19
Mallorca - Espanyol 2 - 0 
05.10.19
Osasuna - Villarreal 2 - 1 
05.10.19
Valencia CF - Alavés 2 - 1 
05.10.19
Real Madrid - Granada CF 4 - 2 
05.10.19
Leganés - Levante 1 - 2 
04.10.19
Real Betis - Eibar 1 - 1 
29.09.19
Sevilla - Real Sociedad 3 - 2 
29.09.19
Levante - Osasuna 1 - 1 
29.09.19
Alavés - Mallorca 2 - 0 
29.09.19
Eibar - Celta de Vigo 2 - 0 
29.09.19
Espanyol - Real Valladolid 0 - 2 
28.09.19
Atlético de Madrid - Real Madrid 0 - 0 
28.09.19
Granada CF - Leganés 1 - 0 
28.09.19
Getafe - Barcelona 0 - 2 
28.09.19
Athletic Club - Valencia CF 0 - 1 
27.09.19
Villarreal - Real Betis 5 - 1 
26.09.19
Real Sociedad - Alavés 3 - 0 
26.09.19
Celta de Vigo - Espanyol 1 - 1 
26.09.19
Eibar - Sevilla 3 - 2 
25.09.19
Real Madrid - Osasuna 2 - 0 
25.09.19
Valencia CF - Getafe 3 - 3 
25.09.19
Leganés - Athletic Club 1 - 1 
Mallorca - Atlético de Madrid 0 - 2 
24.09.19
Barcelona - Villarreal 2 - 1 
24.09.19
Real Betis - Levante 3 - 1 
24.09.19
Real Valladolid - Granada CF 1 - 1 
22.09.19
Sevilla - Real Madrid 0 - 1 
22.09.19
Athletic Club - Alavés 2 - 0 
22.09.19
Valencia CF - Leganés 1 - 1 
22.09.19
Espanyol - Real Sociedad 1 - 3 
22.09.19
Getafe - Mallorca 4 - 2 
21.09.19
Granada CF - Barcelona 2 - 0 
21.09.19
Atlético de Madrid - Celta de Vigo 0 - 0 
21.09.19
Levante - Eibar 0 - 0 
21.09.19
Villarreal - Real Valladolid 2 - 0 
20.09.19
Osasuna - Real Betis 0 - 0 
15.09.19
Real Betis - Getafe 1 - 1 
15.09.19
Real Valladolid - Osasuna 1 - 1 
15.09.19
Celta de Vigo - Granada CF 0 - 2 
15.09.19
Alavés - Sevilla 0 - 1 
15.09.19
Eibar - Espanyol 1 - 2 
14.09.19
Barcelona - Valencia CF 5 - 2 
14.09.19
Real Sociedad - Atlético de Madrid 2 - 0 
14.09.19
Leganés - Villarreal 0 - 3 
14.09.19
Real Madrid - Levante 3 - 2 

Premier League
06.10.19
Newcastle United - Manchester United 1 - 0 
06.10.19
Southampton - Chelsea 1 - 4 
Manchester City - Wolverhampton Wanderers 0 - 2 
Arsenal - Bournemouth 1 - 0 
05.10.19
West Ham United - Crystal Palace 1 - 2 
05.10.19
Watford - Sheffield United 0 - 0 
Norwich City - Aston Villa 1 - 5 
Burnley - Everton 1 - 0 
Liverpool - Leicester City 2 - 1 
05.10.19
Brighton and Hove Albion - Tottenham Hotspur 3 - 0 
30.09.19
Manchester United - Arsenal 1 - 1 
29.09.19
Leicester City - Newcastle United 5 - 0 
28.09.19
Everton - Manchester City 1 - 3 
28.09.19
Aston Villa - Burnley 2 - 2 
Bournemouth - West Ham United 2 - 2 
Chelsea - Brighton and Hove Albion 2 - 0 
Crystal Palace - Norwich City 2 - 0 
Tottenham Hotspur - Southampton 2 - 1 
Wolverhampton Wanderers - Watford 2 - 0 
28.09.19
Sheffield United - Liverpool 0 - 1 
22.09.19
Chelsea - Liverpool 1 - 2 
Arsenal - Aston Villa 3 - 2 
22.09.19
Crystal Palace - Wolverhampton Wanderers 1 - 1 
West Ham United - Manchester United 2 - 0 
21.09.19
Newcastle United - Brighton and Hove Albion 0 - 0 
21.09.19
Burnley - Norwich City 2 - 0 
Everton - Sheffield United 0 - 2 
Manchester City - Watford 8 - 0 
21.09.19
Leicester City - Tottenham Hotspur 2 - 1 
20.09.19
Southampton - Bournemouth 1 - 3 
16.09.19
Aston Villa - West Ham United 0 - 0 
15.09.19
Watford - Arsenal 2 - 2 
15.09.19
Bournemouth - Everton 3 - 1 
14.09.19
Norwich City - Manchester City 3 - 2 
14.09.19
Sheffield United - Southampton 0 - 1 
Tottenham Hotspur - Crystal Palace 4 - 0 
Wolverhampton Wanderers - Chelsea 2 - 5 
Manchester United - Leicester City 1 - 0 
Brighton and Hove Albion - Burnley 1 - 1 
14.09.19
Liverpool - Newcastle United 3 - 1 

Scottish Premier League
06.10.19
Rangers - Hamilton Academical 5 - 0 
06.10.19
Livingston - Celtic 2 - 0 
05.10.19
Motherwell - St Mirren 2 - 0 
Ross County - St. Johnstone 2 - 2 
Aberdeen - Hibernian 1 - 1 
Heart of Midlothian - Kilmarnock 0 - 1 
28.09.19
Hamilton Academical - Livingston 2 - 1 
Kilmarnock - Ross County 0 - 0 
Rangers - Aberdeen 5 - 0 
St. Johnstone - Motherwell 0 - 1 
St Mirren - Heart of Midlothian 0 - 0 
28.09.19
Hibernian - Celtic 1 - 1 
22.09.19
Hibernian - Heart of Midlothian 1 - 2 
22.09.19
Celtic - Kilmarnock 3 - 1 
22.09.19
St. Johnstone - Rangers 0 - 4 
21.09.19
St Mirren - Hamilton Academical 0 - 0 
Livingston - Aberdeen 0 - 2 
Motherwell - Ross County 1 - 2 
14.09.19
Aberdeen - St. Johnstone 1 - 1 
Heart of Midlothian - Motherwell 2 - 3 
Kilmarnock - Hibernian 2 - 0 
Rangers - Livingston 3 - 1 
Ross County - St Mirren 2 - 1 
14.09.19
Hamilton Academical - Celtic 0 - 1 

Tippeligaen
06.10.19
Brann - Molde 0 - 0 
06.10.19
FK Haugesund - Rosenborg 2 - 1 
Lillestrøm - Bodø/Glimt 0 - 0 
Ranheim - Sarpsborg 08 0 - 2 
Stabæk - Viking FK 0 - 0 
Tromsø - Kristiansund BK 5 - 0 
05.10.19
Odd - Vålerenga 1 - 1 
04.10.19
Mjøndalen IF - Strømsgodset 1 - 1 
30.09.19
Viking FK - Mjøndalen IF 4 - 1 
29.09.19
Bodø/Glimt - Tromsø 4 - 0 
29.09.19
Kristiansund BK - FK Haugesund 2 - 2 
Molde - Lillestrøm 2 - 1 
Vålerenga - Ranheim 1 - 1 
Sarpsborg 08 - Stabæk 0 - 0 
Strømsgodset - Odd 2 - 3 
28.09.19
Rosenborg - Brann 0 - 0 
23.09.19
Stabæk - Molde 1 - 2 
22.09.19
Mjøndalen IF - Rosenborg 1 - 2 
22.09.19
Odd - Sarpsborg 08 3 - 0 
Ranheim - Bodø/Glimt 1 - 1 
Tromsø - Strømsgodset 0 - 1 
Vålerenga - Viking FK 0 - 4 
Lillestrøm - Kristiansund BK 1 - 1 
21.09.19
Brann - FK Haugesund 0 - 0 
16.09.19
Sarpsborg 08 - Vålerenga 1 - 0 
15.09.19
Kristiansund BK - Brann 1 - 0 
15.09.19
Molde - Tromsø 3 - 0 
Bodø/Glimt - Stabæk 3 - 3 
FK Haugesund - Mjøndalen IF 0 - 0 
Strømsgodset - Ranheim 1 - 0 
Viking FK - Odd 2 - 0 
14.09.19
Rosenborg - Lillestrøm 3 - 1 

UEFA Europa
03.10.19
Trabzonspor - Basel 2 - 2 
Vitória Guimarães - Eintracht Frankfurt 0 - 1 
Arsenal - Standard Liège 4 - 0 
Celtic - CFR Cluj 2 - 0 
F91 Dudelange - FK Qarabag 1 - 4 
FK Krasnodar - Getafe 1 - 2 
Lazio - Rennes 2 - 1 
Lugano - Dynamo Kyiv 0 - 0 
Malmö FF - FC København 1 - 1 
Rosenborg - PSV 1 - 4 
Sevilla - APOEL Nicosia 1 - 0 
Sporting CP - LASK 2 - 1 
03.10.19
St Etienne - VfL Wolfsburg 1 - 1 
Sporting Braga - Slovan Bratislava 2 - 2 
FC Oleksandria - KAA Gent 1 - 1 
RZ Pellets WAC - Roma 1 - 1 
Ferencvárosi TC - Ludogorets Razgrad 0 - 3 
Feyenoord - FC Porto 2 - 0 
Istanbul Basaksehir - Borussia Mönchengladbach 1 - 1 
Besiktas - Wolverhampton Wanderers 0 - 1 
CSKA Moscow - Espanyol 0 - 2 
AZ - Manchester United 0 - 0 
Young Boys - Rangers 2 - 1 
03.10.19
FC Astana - Partizan Belgrade 1 - 2 
19.09.19
VfL Wolfsburg - FC Oleksandria 3 - 1 
Wolverhampton Wanderers - Sporting Braga 0 - 1 
Partizan Belgrade - AZ 2 - 2 
Rangers - Feyenoord 1 - 0 
Roma - Istanbul Basaksehir 4 - 0 
Slovan Bratislava - Besiktas 4 - 2 
Espanyol - Ferencvárosi TC 1 - 1 
FC Porto - Young Boys 2 - 1 
KAA Gent - St Etienne 3 - 2 
Ludogorets Razgrad - CSKA Moscow 5 - 1 
Manchester United - FC Astana 1 - 0 
Borussia Mönchengladbach - RZ Pellets WAC 0 - 4 
19.09.19
CFR Cluj - Lazio 2 - 1 
Dynamo Kyiv - Malmö FF 1 - 0 
Eintracht Frankfurt - Arsenal 0 - 3 
APOEL Nicosia - F91 Dudelange 3 - 4 
Basel - FK Krasnodar 5 - 0 
PSV - Sporting CP 3 - 2 
LASK - Rosenborg 1 - 0 
FK Qarabag - Sevilla 0 - 3 
Getafe - Trabzonspor 1 - 0 
FC København - Lugano 1 - 0 
Standard Liège - Vitória Guimarães 2 - 0 
Rennes - Celtic 1 - 1 
Ukens premiepotter
Langoddsen
Tippekupongen
Oddsbomben
Tabellservice
Følg kampen LIVE
Resultater



Engasjert programleder for Lotto
16-rekker sikret 4,6 millioner!
Vant fotballtur til England
Takket Embla for 2,7 mill
Bonuspott på første forsøk!
Lotto
Viking Lotto
Langoddsen
Joker
SpillResultat