Bundesliga
18.08.19
1. FC Union Berlin - RB Leipzig 0 - 4 
18.08.19
Eintracht Frankfurt - TSG 1899 Hoffenheim 1 - 0 
17.08.19
Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04 0 - 0 
17.08.19
SV Werder Bremen - Fortuna Düsseldorf 1 - 3 
Sport-Club Freiburg - 1. FSV Mainz 05 3 - 0 
VfL Wolfsburg - 1. FC Köln 2 - 1 
Bayer 04 Leverkusen - SC Paderborn 07 3 - 2 
Borussia Dortmund - FC Augsburg 5 - 1 
16.08.19
FC Bayern München - Hertha BSC 2 - 2 

Bundesliga 2
19.08.19
VfL Osnabrück - SV Darmstadt 98 4 - 0 
18.08.19
SpVgg Greuther Fürth - SSV Jahn Regensburg 1 - 0 
Holstein Kiel - Karlsruher SC 2 - 1 
SG Dynamo Dresden - 1. FC Heidenheim 1846 2 - 1 
17.08.19
DSC Arminia Bielefeld - FC Erzgebirge Aue 3 - 1 
VfB Stuttgart - FC St. Pauli 2 - 1 
SV Wehen Wiesbaden - Hannover 96 0 - 3 
16.08.19
Hamburger SV - VfL Bochum 1848 1 - 0 
SV Sandhausen - 1. FC Nürnberg 3 - 2 
05.08.19
1. FC Nürnberg - Hamburger SV 0 - 4 
04.08.19
FC Erzgebirge Aue - SV Wehen Wiesbaden 3 - 2 
SV Darmstadt 98 - Holstein Kiel 2 - 0 
04.08.19
1. FC Heidenheim 1846 - VfB Stuttgart 2 - 2 
03.08.19
Hannover 96 - SSV Jahn Regensburg 1 - 1 
03.08.19
Karlsruher SC - SG Dynamo Dresden 4 - 2 
02.08.19
FC St. Pauli - SpVgg Greuther Fürth 1 - 3 
02.08.19
SV Sandhausen - VfL Osnabrück 0 - 1 
VfL Bochum 1848 - DSC Arminia Bielefeld 3 - 3 
29.07.19
DSC Arminia Bielefeld - FC St. Pauli 1 - 1 
28.07.19
SSV Jahn Regensburg - VfL Bochum 1848 3 - 1 
SV Wehen Wiesbaden - Karlsruher SC 1 - 2 
SpVgg Greuther Fürth - FC Erzgebirge Aue 0 - 2 
28.07.19
Hamburger SV - SV Darmstadt 98 1 - 1 
27.07.19
Holstein Kiel - SV Sandhausen 1 - 1 
VfL Osnabrück - 1. FC Heidenheim 1846 1 - 3 
27.07.19
SG Dynamo Dresden - 1. FC Nürnberg 0 - 1 
26.07.19
VfB Stuttgart - Hannover 96 2 - 1 

Carling Cup
13.08.19
West Bromwich Albion - Millwall 1 - 2 
13.08.19
Wigan Athletic - Stoke City 0 - 1 
Wycombe Wanderers - Reading 1 - 1 
AFC Wimbledon - MK Dons 2 - 2 
Accrington Stanley - Sunderland 1 - 3 
Barnsley - Carlisle United 0 - 3 
Blackburn Rovers - Oldham Athletic 3 - 2 
Blackpool - Macclesfield Town 2 - 2 
Bradford City - Preston North End 0 - 4 
Brentford - Cambridge United 1 - 1 
Bristol Rovers - Cheltenham Town 3 - 0 
Charlton Athletic - Forest Green Rovers 0 - 0 
Colchester United - Swindon Town 3 - 0 
Coventry City - Exeter City 4 - 1 
Gillingham - Newport County 2 - 2 
Grimsby Town - Doncaster Rovers 1 - 0 
Huddersfield Town - Lincoln City 0 - 1 
Luton Town - Ipswich Town 3 - 1 
Mansfield Town - Morecambe 2 - 2 
Middlesbrough - Crewe Alexandra 2 - 2 
Nottingham Forest - Fleetwood Town 1 - 0 
Oxford United - Peterborough United 1 - 0 
Plymouth Argyle - Leyton Orient 2 - 0 
Port Vale - Burton Albion 1 - 2 
Queens Park Rangers - Bristol City 3 - 3 
Rochdale - Bolton Wanderers 5 - 2 
Salford City - Leeds United 0 - 3 
Scunthorpe United - Derby County 0 - 1 
Shrewsbury Town - Rotherham United 0 - 4 
Stevenage - Southend United 1 - 2 
Swansea City - Northampton Town 3 - 1 
Tranmere Rovers - Hull City 0 - 3 
Walsall - Crawley Town 2 - 3 
06.08.19
Portsmouth - Birmingham City 3 - 0 

Championship
21.08.19
West Bromwich Albion - Reading 1 - 1 
21.08.19
Cardiff City - Huddersfield Town 2 - 1 
Charlton Athletic - Nottingham Forest 1 - 1 
Fulham - Millwall 4 - 0 
Leeds United - Brentford 1 - 0 
Preston North End - Stoke City 3 - 1 
Queens Park Rangers - Swansea City 1 - 3 
20.08.19
Birmingham City - Barnsley 2 - 0 
Derby County - Bristol City 1 - 2 
Hull City - Blackburn Rovers 0 - 1 
Middlesbrough - Wigan Athletic 1 - 0 
Sheffield Wednesday - Luton Town 1 - 0 
18.08.19
Reading - Cardiff City 3 - 0 
17.08.19
Stoke City - Derby County 2 - 2 
Swansea City - Preston North End 3 - 2 
Wigan Athletic - Leeds United 0 - 2 
Luton Town - West Bromwich Albion 1 - 2 
Millwall - Sheffield Wednesday 1 - 0 
Nottingham Forest - Birmingham City 3 - 0 
Barnsley - Charlton Athletic 2 - 2 
Blackburn Rovers - Middlesbrough 1 - 0 
Brentford - Hull City 1 - 1 
Bristol City - Queens Park Rangers 2 - 0 
16.08.19
Huddersfield Town - Fulham 1 - 2 
10.08.19
Middlesbrough - Brentford 0 - 1 
Preston North End - Wigan Athletic 3 - 0 
Queens Park Rangers - Huddersfield Town 1 - 1 
Sheffield Wednesday - Barnsley 2 - 0 
West Bromwich Albion - Millwall 1 - 1 
Birmingham City - Bristol City 1 - 1 
Cardiff City - Luton Town 2 - 1 
Charlton Athletic - Stoke City 3 - 1 
Derby County - Swansea City 0 - 0 
Fulham - Blackburn Rovers 2 - 0 
Hull City - Reading 2 - 1 
10.08.19
Leeds United - Nottingham Forest 1 - 1 
05.08.19
Huddersfield Town - Derby County 1 - 2 
04.08.19
Bristol City - Leeds United 1 - 3 
03.08.19
Nottingham Forest - West Bromwich Albion 1 - 2 
03.08.19
Reading - Sheffield Wednesday 1 - 3 
Stoke City - Queens Park Rangers 1 - 2 
Swansea City - Hull City 2 - 1 
Wigan Athletic - Cardiff City 3 - 2 
Barnsley - Fulham 1 - 0 
Blackburn Rovers - Charlton Athletic 1 - 2 
Brentford - Birmingham City 0 - 1 
Millwall - Preston North End 1 - 0 
02.08.19
Luton Town - Middlesbrough 3 - 3 

CL Qualifying
21.08.19
Young Boys - Crvena Zvezda 2 - 2 
Dinamo Zagreb - Rosenborg 2 - 0 
Olympiakos - FK Krasnodar 4 - 0 
20.08.19
CFR Cluj - Slavia Prague 0 - 1 
LASK - Club Brugge 0 - 1 
APOEL Nicosia - Ajax 0 - 0 
13.08.19
FC Porto - FK Krasnodar 2 - 3 
13.08.19
Celtic - CFR Cluj 3 - 4 
13.08.19
LASK - Basel 3 - 1 
Olympiakos - Istanbul Basaksehir 2 - 0 
Ajax - PAOK Salonika 3 - 2 
13.08.19
Ferencvárosi TC - Dinamo Zagreb 0 - 4 
FC København - Crvena Zvezda 1 - 1 
13.08.19
Dynamo Kyiv - Club Brugge 3 - 3 
13.08.19
Rosenborg - Maribor 3 - 1 
13.08.19
FK Qarabag - APOEL Nicosia 0 - 2 
07.08.19
Maribor - Rosenborg 1 - 3 
07.08.19
CFR Cluj - Celtic 1 - 1 
Basel - LASK 1 - 2 
07.08.19
Istanbul Basaksehir - Olympiakos 0 - 1 
07.08.19
FK Krasnodar - FC Porto 0 - 1 
06.08.19
Crvena Zvezda - FC København 1 - 1 
06.08.19
Club Brugge - Dynamo Kyiv 1 - 0 
06.08.19
Dinamo Zagreb - Ferencvárosi TC 1 - 1 
06.08.19
APOEL Nicosia - FK Qarabag 1 - 2 
PAOK Salonika - Ajax 2 - 2 
31.07.19
FC København - The New Saints 1 - 0 
31.07.19
AIK - Maribor 3 - 2 
FK Qarabag - Dundalk 3 - 0 
Rosenborg - BATE Borisov 2 - 0 
31.07.19
HJK Helsinki - Crvena Zvezda 2 - 1 
30.07.19
Olympiakos - Viktoria Plzen 4 - 0 
30.07.19
Basel - PSV 2 - 1 
Dinamo Zagreb - Saburtalo 3 - 0 
Valletta FC - Ferencvárosi TC 1 - 1 
30.07.19
Maccabi Tel Aviv - CFR Cluj 2 - 2 
Nomme Kalju - Celtic 0 - 2 
APOEL Nicosia - Sutjeska Niksic 3 - 0 
24.07.19
Celtic - Nomme Kalju 5 - 0 
Crvena Zvezda - HJK Helsinki 2 - 0 
Dundalk - FK Qarabag 1 - 1 
24.07.19
Maribor - AIK 2 - 1 
24.07.19
Ferencvárosi TC - Valletta FC 3 - 1 
CFR Cluj - Maccabi Tel Aviv 1 - 0 
24.07.19
BATE Borisov - Rosenborg 2 - 1 
23.07.19
Sutjeska Niksic - APOEL Nicosia 0 - 1 
23.07.19
The New Saints - FC København 0 - 2 
PSV - Basel 3 - 2 
23.07.19
Saburtalo - Dinamo Zagreb 0 - 2 
23.07.19
Viktoria Plzen - Olympiakos 0 - 0 

Community Shield
04.08.19
Liverpool - Manchester City 1 - 1 

English League 1
20.08.19
Accrington Stanley - Shrewsbury Town 2 - 3 
Bristol Rovers - Tranmere Rovers 2 - 0 
Fleetwood Town - Wycombe Wanderers 1 - 1 
Gillingham - Blackpool 2 - 2 
Ipswich Town - AFC Wimbledon 2 - 1 
MK Dons - Lincoln City 2 - 1 
Oxford United - Burton Albion 2 - 4 
Portsmouth - Coventry City 3 - 3 
Rochdale - Sunderland 1 - 2 
Southend United - Peterborough United 0 - 2 
17.08.19
Tranmere Rovers - Bolton Wanderers 5 - 0 
Wycombe Wanderers - MK Dons 3 - 2 
AFC Wimbledon - Accrington Stanley 1 - 1 
Blackpool - Oxford United 2 - 1 
Burton Albion - Rotherham United 0 - 1 
Coventry City - Bristol Rovers 2 - 0 
Doncaster Rovers - Fleetwood Town 3 - 2 
Lincoln City - Southend United 4 - 0 
Peterborough United - Ipswich Town 2 - 2 
Shrewsbury Town - Rochdale 0 - 0 
17.08.19
Sunderland - Portsmouth 2 - 1 
10.08.19
Bolton Wanderers - Coventry City 0 - 0 
Bristol Rovers - Wycombe Wanderers 0 - 0 
Fleetwood Town - AFC Wimbledon 2 - 1 
Gillingham - Burton Albion 1 - 2 
Ipswich Town - Sunderland 1 - 1 
MK Dons - Shrewsbury Town 1 - 0 
Oxford United - Peterborough United 1 - 0 
Portsmouth - Tranmere Rovers 2 - 0 
Rochdale - Doncaster Rovers 1 - 1 
Rotherham United - Lincoln City 0 - 2 
Southend United - Blackpool 1 - 3 
03.08.19
AFC Wimbledon - Rotherham United 1 - 2 
Blackpool - Bristol Rovers 2 - 0 
Burton Albion - Ipswich Town 0 - 1 
Coventry City - Southend United 1 - 0 
Doncaster Rovers - Gillingham 1 - 1 
Lincoln City - Accrington Stanley 2 - 0 
Peterborough United - Fleetwood Town 1 - 3 
Shrewsbury Town - Portsmouth 1 - 0 
Sunderland - Oxford United 1 - 1 
Tranmere Rovers - Rochdale 2 - 3 
Wycombe Wanderers - Bolton Wanderers 2 - 0 

English League 2
20.08.19
Cambridge United - Scunthorpe United 3 - 2 
Cheltenham Town - Carlisle United 2 - 0 
Crawley Town - Crewe Alexandra 1 - 2 
Grimsby Town - Colchester United 2 - 2 
Macclesfield Town - Morecambe 0 - 1 
Mansfield Town - Leyton Orient 2 - 3 
Oldham Athletic - Exeter City 0 - 0 
Plymouth Argyle - Salford City 2 - 2 
Port Vale - Forest Green Rovers 2 - 1 
Stevenage - Bradford City 0 - 1 
Swindon Town - Northampton Town 0 - 1 
Walsall - Newport County 0 - 0 
17.08.19
Bradford City - Oldham Athletic 3 - 0 
Carlisle United - Mansfield Town 0 - 2 
Colchester United - Cambridge United 1 - 2 
Crewe Alexandra - Walsall 1 - 0 
Exeter City - Swindon Town 1 - 1 
Forest Green Rovers - Grimsby Town 1 - 0 
Leyton Orient - Stevenage 0 - 0 
Morecambe - Cheltenham Town 0 - 0 
Newport County - Plymouth Argyle 1 - 0 
Northampton Town - Macclesfield Town 1 - 2 
Salford City - Port Vale 1 - 1 
Scunthorpe United - Crawley Town 2 - 2 
10.08.19
Macclesfield Town - Leyton Orient 3 - 0 
Mansfield Town - Morecambe 2 - 2 
Oldham Athletic - Crewe Alexandra 1 - 2 
Plymouth Argyle - Colchester United 1 - 0 
Port Vale - Northampton Town 1 - 1 
Stevenage - Exeter City 0 - 1 
Swindon Town - Carlisle United 3 - 2 
Walsall - Forest Green Rovers 1 - 1 
Cambridge United - Newport County 0 - 0 
Cheltenham Town - Scunthorpe United 4 - 1 
Crawley Town - Salford City 2 - 0 
10.08.19
Grimsby Town - Bradford City 1 - 1 
03.08.19
Scunthorpe United - Swindon Town 0 - 2 
Bradford City - Cambridge United 0 - 0 
Carlisle United - Crawley Town 2 - 1 
Colchester United - Port Vale 1 - 1 
Crewe Alexandra - Plymouth Argyle 0 - 3 
Exeter City - Macclesfield Town 1 - 0 
Forest Green Rovers - Oldham Athletic 1 - 0 
Leyton Orient - Cheltenham Town 1 - 0 
Morecambe - Grimsby Town 0 - 2 
Newport County - Mansfield Town 2 - 2 
Northampton Town - Walsall 0 - 1 
03.08.19
Salford City - Stevenage 2 - 0 

Europa Qualifying
15.08.19
Espanyol - Luzern 3 - 0 
15.08.19
Wolverhampton Wanderers - Pyunik 4 - 0 
Sporting Braga - Brøndby IF 3 - 1 
Rangers - FC Midtjylland 3 - 1 
Aberdeen - HNK Rijeka 0 - 2 
15.08.19
AZ - Mariupol 4 - 0 
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz 1 - 0 
Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv 1 - 0 
KAA Gent - AEK Larnaka 3 - 0 
PSV - FK Haugesund 0 - 0 
Aris - Molde 3 - 1 
15.08.19
Valletta FC - FC Astana 0 - 4 
Viktoria Plzen - Royal Antwerp 2 - 1 
AEK Athens - Universitatea Craiova 1 - 1 
15.08.19
Trabzonspor - Sparta Prague 2 - 1 
The New Saints - Ludogorets Razgrad 0 - 4 
Hapoel Be`er Sheva - IFK Norrköping 3 - 1 
15.08.19
Zorya Luhansk - CSKA Sofia 1 - 0 
Shakhtyor Soligorsk - Torino 1 - 1 
Zrinjski Mostar - Malmö FF 1 - 0 
Yeni Malatyaspor - Partizan Belgrade 1 - 0 
AIK - Sheriff Tiraspol 1 - 1 
Mladá Boleslav - FCSB 0 - 1 
Suduva - Maccabi Tel Aviv 2 - 1 
Apollon Limassol - FK Austria Wien 3 - 1 
BATE Borisov - FK Sarajevo 0 - 0 
Bnei Yehuda Tel Aviv - Neftchi Baku 2 - 1 
15.08.19
Spartak Moscow - Thun 2 - 1 
15.08.19
Dinamo Tbilisi - Feyenoord 1 - 1 
15.08.19
HJK Helsinki - Riga FC 2 - 2 
14.08.19
Saburtalo - Ararat-Armenia 0 - 2 
Vitória Guimarães - Ventspils 6 - 0 
Atromitos Athens - Legia Warsaw 0 - 2 
13.08.19
Dundalk - Slovan Bratislava 1 - 3 
13.08.19
Linfield - Sutjeska Niksic 3 - 2 
13.08.19
Nomme Kalju - F91 Dudelange 0 - 1 
08.08.19
Torino - Shakhtyor Soligorsk 5 - 0 
Luzern - Espanyol 0 - 3 
Legia Warsaw - Atromitos Athens 0 - 0 
Partizan Belgrade - Yeni Malatyaspor 3 - 1 
08.08.19
FC Vaduz - Eintracht Frankfurt 0 - 5 
FCSB - Mladá Boleslav 0 - 0 
FK Austria Wien - Apollon Limassol 1 - 2 
08.08.19
HNK Rijeka - Aberdeen 2 - 0 
FC Midtjylland - Rangers 2 - 4 
IFK Norrköping - Hapoel Be`er Sheva 1 - 1 
F91 Dudelange - Nomme Kalju 3 - 1 
08.08.19
FK Sarajevo - BATE Borisov 1 - 2 
08.08.19
Feyenoord - Dinamo Tbilisi 4 - 0 
Royal Antwerp - Viktoria Plzen 1 - 0 
Maccabi Tel Aviv - Suduva 1 - 2 
Ludogorets Razgrad - The New Saints 5 - 0 
Lokomotiv Plovdiv - Strasbourg 0 - 1 
CSKA Sofia - Zorya Luhansk 1 - 1 
08.08.19
Malmö FF - Zrinjski Mostar 3 - 0 
Molde - Aris 3 - 0 
Sheriff Tiraspol - AIK 1 - 2 
FK Haugesund - PSV 0 - 1 
Thun - Spartak Moscow 2 - 3 
Neftchi Baku - Bnei Yehuda Tel Aviv 2 - 2 
Mariupol - AZ 0 - 0 
08.08.19
Ventspils - Vitória Guimarães 0 - 3 
08.08.19
Brøndby IF - Sporting Braga 2 - 4 
08.08.19
Universitatea Craiova - AEK Athens 0 - 2 
08.08.19
Sparta Prague - Trabzonspor 2 - 2 
Pyunik - Wolverhampton Wanderers 0 - 4 
08.08.19
AEK Larnaka - KAA Gent 1 - 1 
08.08.19
FC Astana - Valletta FC 5 - 1 
07.08.19
Slovan Bratislava - Dundalk 1 - 0 
06.08.19
Sutjeska Niksic - Linfield 1 - 2 
06.08.19
Riga FC - HJK Helsinki 1 - 1 
06.08.19
Ararat-Armenia - Saburtalo 1 - 2 
01.08.19
Stjarnan - Espanyol 1 - 3 
01.08.19
Crusaders FC - Wolverhampton Wanderers 1 - 4 
Vitória Guimarães - Jeunesse Esch 4 - 0 
Partizan Belgrade - Connah`s Quay Nomads 3 - 0 
01.08.19
NK Osijek - CSKA Sofia 1 - 0 
Spartak Trnava - Lokomotiv Plovdiv 3 - 1 
Aberdeen - Chikhura Sachkhere 5 - 0 
Linfield - HB Tórshavn 1 - 0 
01.08.19
FCSB - Alashkert 2 - 3 
SK Puntigamer Sturm Graz - FK Haugesund 2 - 1 
Eintracht Frankfurt - Flora 2 - 1 
01.08.19
Olimpija Ljubljana - Yeni Malatyaspor 0 - 1 
Gzira United - Ventspils 2 - 2 
01.08.19
Esbjerg fB - Shakhtyor Soligorsk 0 - 0 
01.08.19
Brøndby IF - Lechia Gdansk 4 - 1 
Progrès Niederkorn - Rangers 0 - 0 
Ludogorets Razgrad - Valur Reykjavík 4 - 0 
01.08.19
Sheriff Tiraspol - Partizani Tirana 1 - 1 
Apollon Limassol - Shamrock Rovers 3 - 1 
FC Vaduz - Fehérvár 2 - 0 
Malmö FF - Domzale 3 - 2 
FK Liepaja - IFK Norrköping 0 - 1 
FK Jablonec - Pyunik 0 - 0 
Neftchi Baku - Arsenal Tula 3 - 0 
Atromitos Athens - DAC Dunajská Streda 3 - 2 
AEL Limassol - Aris 0 - 1 
Zrinjski Mostar - FC Utrecht 2 - 1 
KI Klaksvík - Luzern 0 - 1 
Dinamo Tbilisi - FK Qabala 3 - 0 
Maccabi Haifa - Strasbourg 2 - 1 
01.08.19
Riga FC - Piast Gliwice 2 - 1 
BK Häcken - AZ 0 - 3 
Debreceni VSC - Torino 1 - 4 
Levski Sofia - AEK Larnaka 0 - 4 
01.08.19
Universitatea Craiova - Budapest Honvéd 0 - 0 
01.08.19
KuPS Kuopio - Legia Warsaw 0 - 0 
Zorya Luhansk - Buducnost Podgorica 1 - 0 
01.08.19
Viitorul Constanta - KAA Gent 2 - 1 
01.08.19
Kairat - Hapoel Be`er Sheva 1 - 1 
01.08.19
Ordabasy - Mladá Boleslav 2 - 3 
FC Astana - FC Santa Coloma 4 - 1 
31.07.19
FK Cukaricki - Molde 1 - 3 
30.07.19
Feronikeli - Slovan Bratislava 0 - 2 
30.07.19
F91 Dudelange - Shkendija 1 - 1 
30.07.19
Suduva - Tre Penne 5 - 0 
Lincoln Red Imps - Ararat-Armenia 1 - 2 
25.07.19
Espanyol - Stjarnan 4 - 0 
Torino - Debreceni VSC 3 - 0 
Valur Reykjavík - Ludogorets Razgrad 1 - 1 
Shamrock Rovers - Apollon Limassol 2 - 1 
Legia Warsaw - KuPS Kuopio 1 - 0 
25.07.19
Rangers - Progrès Niederkorn 2 - 0 
Domzale - Malmö FF 2 - 2 
Strasbourg - Maccabi Haifa 3 - 1 
Wolverhampton Wanderers - Crusaders FC 2 - 0 
Buducnost Podgorica - Zorya Luhansk 1 - 3 
25.07.19
Jeunesse Esch - Vitória Guimarães 0 - 1 
KAA Gent - Viitorul Constanta 6 - 3 
DAC Dunajská Streda - Atromitos Athens 1 - 2 
Aris - AEL Limassol 0 - 0 
AZ - BK Häcken 0 - 0 
25.07.19
Luzern - KI Klaksvík 1 - 0 
25.07.19
Piast Gliwice - Riga FC 3 - 2 
Fehérvár - FC Vaduz 1 - 0 
IFK Norrköping - FK Liepaja 2 - 0 
25.07.19
Hapoel Be`er Sheva - Kairat 2 - 0 
Connah`s Quay Nomads - Partizan Belgrade 0 - 1 
CSKA Sofia - NK Osijek 1 - 0 
Lokomotiv Plovdiv - Spartak Trnava 2 - 0 
25.07.19
Mladá Boleslav - Ordabasy 1 - 1 
Shakhtyor Soligorsk - Esbjerg fB 2 - 0 
Lechia Gdansk - Brøndby IF 2 - 1 
Arsenal Tula - Neftchi Baku 0 - 1 
FK Haugesund - SK Puntigamer Sturm Graz 2 - 0 
Flora - Eintracht Frankfurt 1 - 2 
Yeni Malatyaspor - Olimpija Ljubljana 2 - 2 
Molde - FK Cukaricki 0 - 0 
Alashkert - FCSB 0 - 3 
25.07.19
Budapest Honvéd - Universitatea Craiova 0 - 0 
25.07.19
Chikhura Sachkhere - Aberdeen 1 - 1 
25.07.19
FC Utrecht - Zrinjski Mostar 1 - 1 
25.07.19
AEK Larnaka - Levski Sofia 3 - 0 
Partizani Tirana - Sheriff Tiraspol 0 - 1 
25.07.19
FK Qabala - Dinamo Tbilisi 0 - 2 
25.07.19
Ventspils - Gzira United 4 - 0 
25.07.19
Pyunik - FK Jablonec 2 - 1 
24.07.19
Slovan Bratislava - Feronikeli 2 - 1 
23.07.19
Tre Penne - Suduva 0 - 5 
23.07.19
FC Santa Coloma - FC Astana 0 - 0 
23.07.19
Shkendija - F91 Dudelange 1 - 2 
23.07.19
HB Tórshavn - Linfield 2 - 2 
23.07.19
Ararat-Armenia - Lincoln Red Imps 2 - 0 

European Super Cup
14.08.19
Liverpool - Chelsea 2 - 2 

Fransk Ligue 1
18.08.19
Rennes - Paris Saint-Germain 2 - 1 
18.08.19
Reims - Strasbourg 0 - 0 
18.08.19
St Etienne - Brest 1 - 1 
17.08.19
Toulouse - Dijon 1 - 0 
Nîmes - Nice 1 - 2 
Amiens - Lille 1 - 0 
Bordeaux - Montpellier 1 - 1 
Metz - Monaco 3 - 0 
17.08.19
Nantes - Marseille 0 - 0 
16.08.19
Lyon - Angers 6 - 0 
11.08.19
Paris Saint-Germain - Nîmes 3 - 0 
11.08.19
Strasbourg - Metz 1 - 1 
11.08.19
Lille - Nantes 2 - 1 
10.08.19
Angers - Bordeaux 3 - 1 
Brest - Toulouse 1 - 1 
Dijon - St Etienne 1 - 2 
Montpellier - Rennes 0 - 1 
Nice - Amiens 2 - 1 
10.08.19
Marseille - Reims 0 - 2 
09.08.19
Monaco - Lyon 0 - 3 

La Liga
18.08.19
Atlético de Madrid - Getafe 1 - 0 
18.08.19
Real Betis - Real Valladolid 1 - 2 
18.08.19
Espanyol - Sevilla 0 - 2 
18.08.19
Alavés - Levante 1 - 0 
17.08.19
Leganés - Osasuna 0 - 1 
Villarreal - Granada CF 4 - 4 
17.08.19
Mallorca - Eibar 2 - 1 
17.08.19
Valencia CF - Real Sociedad 1 - 1 
17.08.19
Celta de Vigo - Real Madrid 1 - 3 
16.08.19
Athletic Club - Barcelona 1 - 0 

Premier League
19.08.19
Wolverhampton Wanderers - Manchester United 1 - 1 
18.08.19
Chelsea - Leicester City 1 - 1 
18.08.19
Sheffield United - Crystal Palace 1 - 0 
17.08.19
Manchester City - Tottenham Hotspur 2 - 2 
17.08.19
Norwich City - Newcastle United 3 - 1 
Everton - Watford 1 - 0 
Aston Villa - Bournemouth 1 - 2 
Brighton and Hove Albion - West Ham United 1 - 1 
Southampton - Liverpool 1 - 2 
17.08.19
Arsenal - Burnley 2 - 1 
11.08.19
Manchester United - Chelsea 4 - 0 
11.08.19
Newcastle United - Arsenal 0 - 1 
Leicester City - Wolverhampton Wanderers 0 - 0 
10.08.19
Tottenham Hotspur - Aston Villa 3 - 1 
10.08.19
Watford - Brighton and Hove Albion 0 - 3 
Bournemouth - Sheffield United 1 - 1 
Burnley - Southampton 3 - 0 
Crystal Palace - Everton 0 - 0 
10.08.19
West Ham United - Manchester City 0 - 5 
09.08.19
Liverpool - Norwich City 4 - 1 

Scottish Premier League
11.08.19
St Mirren - Aberdeen 1 - 0 
Rangers - Hibernian 6 - 1 
10.08.19
Hamilton Academical - Kilmarnock 2 - 0 
Heart of Midlothian - Ross County 0 - 0 
10.08.19
St. Johnstone - Livingston 2 - 2 
10.08.19
Motherwell - Celtic 2 - 5 
04.08.19
Aberdeen - Heart of Midlothian 3 - 2 
04.08.19
Kilmarnock - Rangers 1 - 2 
03.08.19
Celtic - St. Johnstone 7 - 0 
Hibernian - St Mirren 1 - 0 
Livingston - Motherwell 0 - 0 
Ross County - Hamilton Academical 3 - 0 

Tippeligaen
19.08.19
Sarpsborg 08 - Bodø/Glimt 1 - 1 
18.08.19
Viking FK - Strømsgodset 4 - 0 
18.08.19
Vålerenga - FK Haugesund 1 - 2 
Tromsø - Lillestrøm 1 - 1 
Ranheim - Molde 2 - 3 
Mjøndalen IF - Brann 2 - 1 
18.08.19
Stabæk - Kristiansund BK 2 - 0 
17.08.19
Odd - Rosenborg 1 - 1 
14.08.19
Stabæk - Vålerenga 1 - 1 
Kristiansund BK - Bodø/Glimt 1 - 2 
Viking FK - Sarpsborg 08 2 - 1 
12.08.19
Lillestrøm - Mjøndalen IF 3 - 2 
11.08.19
Strømsgodset - Vålerenga 3 - 2 
11.08.19
Bodø/Glimt - Viking FK 2 - 1 
FK Haugesund - Ranheim 0 - 1 
Kristiansund BK - Odd 1 - 1 
10.08.19
Rosenborg - Tromsø 5 - 2 
05.08.19
Strømsgodset - Bodø/Glimt 1 - 3 
04.08.19
Vålerenga - Kristiansund BK 1 - 1 
04.08.19
Stabæk - FK Haugesund 1 - 1 
Tromsø - Mjøndalen IF 2 - 2 
Viking FK - Molde 0 - 2 
Ranheim - Brann 0 - 3 
03.08.19
Sarpsborg 08 - Rosenborg 1 - 1 
Odd - Lillestrøm 2 - 1 
Ukens premiepotter
Langoddsen
Tippekupongen
Oddsbomben
Tabellservice
Følg kampen LIVE
Resultater



Engasjert programleder for Lotto
16-rekker sikret 4,6 millioner!
Vant fotballtur til England
Takket Embla for 2,7 mill
Bonuspott på første forsøk!
Lotto
Viking Lotto
Langoddsen
Joker
SpillResultat